bolak

Upozornění, když se někdo připojí ke hře

Mám jednu starší hru, která se dá hrát po internetu, a potřeboval bych vědět, jestli by šlo vyvtořit nějakej program, kterej by mě upozornil na to, pokud se někdo připojí do hry.

Vypadá to asi takhle, já založím server a pak čekám, až se někdo připojí, jenomže někdy to chvíli trvá, takže to okno minimalizuju a něco si dělám na PC, a potřeboval bych právě tu věc, aby mi to někde na ploše vyhodilo hlášku nebo vydalo nějakej z vuk, v případě že se někdo připojí k mýmu servru, abych tam moch hned vlíz a ta druhá osoba na mě nemusela čekat.

Jestli to pomůže, tak ta hra využívá určitej port, takže možná skrz to by se to dalo nějak uplácat.

Odpovědi
anonym

Záleží zda-li hra má své API a v něm odesílá handlery [:hendlery:] do vaší aplikace.

bolak

l564: jo to já nevím co to je, ale z tý hry se mi ukládaj informace o připojených a jejich IP adresách do log souboru, takže by to nějak jít mělo..teoreticky