upovídany nebo tichý ? který typ povahy je lepší?

Máte radši tiché nebo upovídané lidi a co si o těch tichých myslíte?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Když má co říct tak ať mluví. Když ne, tak je lépe mlčet.

Další odpovědi:

Zlatý

Souhlasím s Aramah, pokud má co říct, mám radši výřečné lidi. Je větší zábava, nehrozí nuda. Ráda se jimi obklupuji.
Ale na druhou stranu, mám i kamaráda, který řekne za celý večer, "ahoj" při pozdravu a to samé při loučení. Ale mám ho ráda i tak, protože už ho za ty roky znám - je na něj spoleh, to co řekne, platí, vážím si ho.

Mě spíše poslední dobou zajímá, proč tišší lidé mají smůlu v lásce? Protože když nejsou ukecaní, jsou i nudní? Je složitější poznat jací jsou-respektive, že jsou možná neukecaní, ale mají zase jiné kvality?
Proč nekomunikativní (méně komunikativní) nezískají práci, i když mají vzdělání/praxi na danou pozici a pečlivější/pracivější aj.?

Pokročilý

mam rada tiche nez ukecane,vetsinou pak lidi mluvi jen sami o sobe

Bronzový

Já mám raději ukecané. Nemám ráda lidi, kteří mi na jakoukoli otázku odpoví "jo" nebo "ne" a tím mi berou vítr z plachet.
Kvůli tomu jsem se kdysi rozešla i s klukem.
Byl super, jenže na mě koukal a jo a ne bylo vše, co ze sebe dokázal vysoukat!!! :-))))

Pokročilý

Vyřešil bych to rčením že Protiklady se přitahují.To znamená že já jsem tichý a chtěl bych asi raději upovídanou partnerku. Zároveň mám rád i tiché lidi protože rozumím tomu proč neradi mluví a to ukecaný člověk nepochopí. Tichému člověku je jedno jestli je nudný nebo ne protože je to jeho styl života a ten nedokáže změnit.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.