katy5

upovídany nebo tichý ? který typ povahy je lepší?

Máte radši tiché nebo upovídané lidi a co si o těch tichých myslíte?

Nejlepší odpověď
aramah

Když má co říct tak ať mluví. Když ne, tak je lépe mlčet.

Další odpovědi
1popelka1

Souhlasím s Aramah, pokud má co říct, mám radši výřečné lidi. Je větší zábava, nehrozí nuda. Ráda se jimi obklupuji.
Ale na druhou stranu, mám i kamaráda, který řekne za celý večer, „ahoj“ při pozdravu a to samé při loučení. Ale mám ho ráda i tak, protože už ho za ty roky znám – je na něj spoleh, to co řekne, platí, vážím si ho.

Mě spíše poslední dobou zajímá, proč tišší lidé mají smůlu v lásce? Protože když nejsou ukecaní, jsou i nudní? Je složitější poznat jací jsou-respektive, že jsou možná neukecaní, ale mají zase jiné kvality?
Proč nekomunikativní (méně komunikativní) nezískají práci, i když mají vzdělání/praxi na danou pozici a pečlivější/pra­civější aj.?

sofie

mam rada tiche nez ukecane,vetsinou pak lidi mluvi jen sami o sobe

Mili @

Já mám raději ukecané. Nemám ráda lidi, kteří mi na jakoukoli otázku odpoví „jo“ nebo „ne“ a tím mi berou vítr z plachet.
Kvůli tomu jsem se kdysi rozešla i s klukem.
Byl super, jenže na mě koukal a jo a ne bylo vše, co ze sebe dokázal vysoukat!!! 🙂

Honzucha

Vyřešil bych to rčením že Protiklady se přitahují.To znamená že já jsem tichý a chtěl bych asi raději upovídanou partnerku. Zároveň mám rád i tiché lidi protože rozumím tomu proč neradi mluví a to ukecaný člověk nepochopí. Tichému člověku je jedno jestli je nudný nebo ne protože je to jeho styl života a ten nedokáže změnit.