itisimportan

Úporné svědění z antikoncepce

Dobrý den,
Beru asi 8 měsíců antikoncepci Softinelle, která mi naprosto vyhovuje. Poslední 2 měsíce me úporně svedi lýtka a částečně i stehna. Přijde mi ze je to čím dal horší obcas me to u v noci budi je to silene..a tak se chci zeptat: je možné aby me takto svedeli nohy po antikoncepci? Mám za to ze svedi většinou chodidla..mate někdo zkušenost?
Doplňuji:
Žádna vyrážka ani nic není vidět

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Hormonální antikoncepce může působit na tělo téměř jakkoliv. Pokud ale něco svědí, mohla by to být alergie – může to být z něčeho jiného, případně na nějakou látku obsaženou v HA nebo přímo na ty tabletky jako takové. Určitě se poraďte s lékařem, který Vám to předepsal.

Další odpovědi
vojtazecha

taky si myslím že jsi alergická na nejakou latku