Upload center-Microsoft office

Ve spodní liště mě naskočila ikonka a když na ni kliknu http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1184nadap045353598­120231.jpg tak se objeví upload center office a info že žádné soubory nečekají k odeslání.Co to má znamenat a jak zruším ikonu v liště děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Co tak zkusit jít přímo v tom okně do nastavení?
Podle mne sis něco v Microsoft office zapnul, tak to zkontroluj, oprav a měla by ikonka zmizet..

Další odpovědi
www

Zkus to jak píše Beer. Také se to mohlo objevit s posledním update od Microsoft, oni teď vydali opravný balík pro Office, takže hledat v jejich nastavení.