Uplivnete si, když míjíte jeptišku?

Nejlepší odpověď
jáára

už několik let sem žádnou nepotkal. naše cesty se nekříží

Další odpovědi
dědapetr

Ne,nejsem pověrčivý.

pusinka50

Ano, když potkám jednu jeptišku, uplivnu si, ale jen tak prsknu do vzduchu, ne, že ze mě vylítne nějaký plivanec.:-)
Dvě jeptišky ale prý přináší štěstí:-)

bulík

Ne, dám ji bratrskou pusu.

anonym

Neznám důvod, proč bych si měl uplivnout (pokud můžeš, tak to vysvětli).Vždyť jeptišky (neboli řádové sestry) se staraly o nemocné,nemohoucí atd.Zkrátka byly prospěšné.
To spíše bych si odplivnul (a opravdu) když bych potkal Klause, Kalouska, zkrátka celou tu sebranku co nám pomohla k tomu, aby byla republika rozkradená.