England1522

Uplatní se Malíř-Lakýrník? a jaký mají přibližný plat?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Jsemtady

Malíř

Osobne nevim co dela lakyrnik. Nejspis by musel mit nejakou dilnu a pak by to mohlo sypat.

Malir.. jako omalovat si steny jednou barvou asi umi kazdej. To asi bych si neobjednal,
Ale .. kdyby to byl fakt profik, takze by umel i stylovej design, nevim hvezdy na strop v nocnim pokoji, nejakej obraz na zed k tomu dodat, treba jednorozce v lese, nebo jakoby krajinu .. a hlavne kompletni sluzby v cetne uklidu. Proste fajnova prace, tak to bych si objednal. A takovej malir, by vydelal peknej peniz.

Sůwa

Lakýrník

Existují i profese umělecký malíř, písmomalíř a umělecký lakýrník. Ta posledně jmenovaná profese mi učarovala – třeba v kostele co vypadá jako mramor, nebo pískovec, tak to je většinou jeho dílo. Kdo skutečně umí, vydělá si dost, ale to platí vlastně v každém povolání… 🙂