Stovi

Uplatnění v zahraničí

Ahoj, chtěl bych se zeptat, když dokončím normální střední školu s maturitou, jak moc to budou uvažovat v zahraničí?(kon­krétně se mi jedná o Skandinávii). Má vůbec člověk bez VŠ šanci se tam nějak uchytit? Jde mi o práci v oboru dřevostaveb, jejichž podíl optoi normálním stavbám je ve skandinávii i větší, takže o práci tam myslim nouze nebude, jen mi jde o to, jestli někdo neví jak moc si potrpí na stupni vzdělání, jestli má šanci se tam uchytit člověk bez titulu?

Nejlepší odpověď
venkovan

Zkus to. Po ukončení školy a nebo ještě v jejím průběhu třeba formou nějaké výměny, stáže apod. A potom uvidíš.

Další odpovědi
terry

Co myslíš normální střední školou?
Je to třeba stavbka? To by byla asi výhoda. A domluvíš se v pohodě?
Na konci stejně záleží na tobě. Co umíš a co můžeš nabídnout, než na dokončeném vzdělání.