ondra07

Upgrade Windows 8

Zdravím, mám Win 8 Enterprise, což je nějaká zkušební verze či co, mám to na 90 dní. A chtěl bych si koupit Win 8 Pro Upgrade.. a zajímá mě, jestli to pujde z té verze co ted mám upgradovat.

Nebo poraďte něco jiného když tak, chci Windows 8, ale moc se v tom nevyznám. Instalace si dělám ale sám.

Děkuji
Doplňuji:
Ano, děkuji. Jo soubory mám na obou discích. A tak mi pošlete nějaký Windows 8,kde je umožněna čistá instalace. Myslím, že jsem jeden našel za asi 2400 Kč.

Nejlepší odpověď
Bedy

Vzhledem k tomu, že Enterprise je vyšší verze, než verze Pro, tak to nepůjde. Nevím, jak je to s downgradem u Windows 8. Bude tedy nutné udělat čistou instalaci.

Ono když data jako fotky, písničky a podobný máte na druhém oddílu disku nebo na jiném fyzickém disku, tak není problém udělat čistou instalaci – smaže se jen ten systémový oddíl, ale ten datový zůstane zachován. A programy jsou ve finále nainstalované hned.

Další odpovědi
zelezo1983

Hele nechci ti do toho kecat ale sedmičky sou lepsi