Avatar uživatele
anonym

Úpěnlivá prosba!

Prosím všechny zainteresované, aby ponechali šanci mojí stříbrné gratulace až na -iv-. Ta by nám to v životě neodpustila a všichni bychom pak museli hořce litovat ztráty takového vzácného a nenahraditelného VIP respondenta.
Díky vřelé a pokuste se pro tentokrát trochu ovládat.
Mám obavy, že následky by byly nedozírné a nerad bych čelil jejich tvrdým dopadům.
Doplňuji:
Navíc po údajných 8 odmítnuvších ženiších já naopak hodlám vzít -iv- za slovo a nabídnout jí velkolepou veřejnou svatbu na 1. oficiálním srazu uživatelů Odpovědí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 20Pro koho je otázka zajímavá? led, Andělé, Kerberus, barnajka, dědapetr, anonym, Deli, anonym, Ied, anonym, 1654, 1564, I564, skrz, lIInes, Teryle, Iahny, pizIicka, HIada, aIise před 4646 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

No dobře – to bych -iv- stejně nemohla udělat =)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Vidím, že ste sa zaradili medzi sponzorov -iv-Města. Čoskoro bude musieť rozšíriť výstavbu jej mesta… 🙂
Ale, čo už nespravíme…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Andělé

Jéé,Dr.Axl-mě to došlo až ted,když jsem četla,co napsala Baranajka. Vy vlastně dnes slavíte stříbro!!! A naše -iv- zaspala ženicha!!! Hola hola,–iv-,honéém,čeká tu na Vás Váš dlouho vysněný ženich. No honéém,honéém,než si to rozmyslí a uteče…

Dr.Axl-upřímně Vám ke stříbru gratuluju,máte ho opravdu zasloužené,jste tu tak krátce a letíte tryskem k nebeským výšinám.
Chci Vám poděkovat za zajímavé a velice poučné i vtipné odpovědi (lecos se z vašich výrazů naučím) a už Vám popřát zlato,které na Vás při Vaší rychlosti čeká už za rohem…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Samozřejmě!Její varování jsme přečetli všichni,a vzali k srdci.Jen v tom případě,že by ses přejmenoval na doktorku Quinovou.
Doplňuji:
Už máš vybranýho svědka?

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Ty už máš stříbro?! Po 2 měsících?! No fíííha, borec! :) Gratulace veliká, opravdu! Tak ať to tu s náma ještě chvilku vydržíš, minimálně do toho zlata (a klidně i dýl ;)

PS: A taky hodně štěstí do manželství! Já to prostě VĚDĚLA, že jednou to té -iv- KONEČNĚ vyjde! Já jsem za vás dva tak šťastná, děti moje!!! :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Milý doktore i já se připojuji se skromným blahopřáním ,
nechť se ti tu líbí a tvé rady ať pomáhají dál mnoha lidem . Díky ,jsi moudrý.

http://img.na­dapenny.com/t20/111­34/nadap130628881­660230.gif

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

OOOO !! 🙂 Konecne !! A take bych mohla o sobe konecne neco napsat : Vek 90 let , vaha 190 kg , iq 12 , cerne pleti , nezajistena , 6 deti … zaliby : Sbirani stribra , zlata a tricek z odpovedi. 🙂
P.S. Dr. Axl , nabidka porad plati ? 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ad iv, nejenže nabídka stále platí, ale motivaci i odhodlání jsem rozebral v odpovědi na svatby na slepo v ČR.
A protože dodržuji zásadu, že slovo dělá muže (a mnoho slov ženu), staral bych se o tebe, i kdybys byla tělesně postižená a to dokud by nás smrt nerozdělila.

před 4646 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ad barnajka a andělé, další doplnění otázky už nejde, tak aspoň tady odkaz, poděkování za gratulace v oficiální otázce -iv-. Díky.

před 4646 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Dr.Axl-vůbec nemáte zač,vždyt to máte opravdu zasloužené 🙂:-)

před 4646 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ad jami, uvažovali jsme o tobě, takže díky že ses přihlásila.
O společném příjmení ještě nemáme jasno, ale možné je všechno.
P.S. prosím jukni na diskuzi u vulgarit, máš tam osobní vzkaz.

před 4646 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek