Úpěnlivá prosba!

Prosím všechny zainteresované, aby ponechali šanci mojí stříbrné gratulace až na -iv-. Ta by nám to v životě neodpustila a všichni bychom pak museli hořce litovat ztráty takového vzácného a nenahraditelného VIP respondenta.
Díky vřelé a pokuste se pro tentokrát trochu ovládat.
Mám obavy, že následky by byly nedozírné a nerad bych čelil jejich tvrdým dopadům.
Doplňuji:
Navíc po údajných 8 odmítnuvších ženiších já naopak hodlám vzít -iv- za slovo a nabídnout jí velkolepou veřejnou svatbu na 1. oficiálním srazu uživatelů Odpovědí.

Nejlepší odpověď
Berušinka

No dobře – to bych -iv- stejně nemohla udělat =)

Další odpovědi
led

Vidím, že ste sa zaradili medzi sponzorov -iv-Města. Čoskoro bude musieť rozšíriť výstavbu jej mesta… 🙂
Ale, čo už nespravíme…

Andělé

Jéé,Dr.Axl-mě to došlo až ted,když jsem četla,co napsala Baranajka. Vy vlastně dnes slavíte stříbro!!! A naše -iv- zaspala ženicha!!! Hola hola,–iv-,honéém,čeká tu na Vás Váš dlouho vysněný ženich. No honéém,honéém,než si to rozmyslí a uteče…

Dr.Axl-upřímně Vám ke stříbru gratuluju,máte ho opravdu zasloužené,jste tu tak krátce a letíte tryskem k nebeským výšinám.
Chci Vám poděkovat za zajímavé a velice poučné i vtipné odpovědi (lecos se z vašich výrazů naučím) a už Vám popřát zlato,které na Vás při Vaší rychlosti čeká už za rohem…:-)

anonym

Samozřejmě!Její varování jsme přečetli všichni,a vzali k srdci.Jen v tom případě,že by ses přejmenoval na doktorku Quinovou.
Doplňuji:
Už máš vybranýho svědka?

barnajka

Ty už máš stříbro?! Po 2 měsících?! No fíííha, borec! :) Gratulace veliká, opravdu! Tak ať to tu s náma ještě chvilku vydržíš, minimálně do toho zlata (a klidně i dýl ;)

PS: A taky hodně štěstí do manželství! Já to prostě VĚDĚLA, že jednou to té -iv- KONEČNĚ vyjde! Já jsem za vás dva tak šťastná, děti moje!!! :DD

hanulka11

Milý doktore i já se připojuji se skromným blahopřáním ,
nechť se ti tu líbí a tvé rady ať pomáhají dál mnoha lidem . Díky ,jsi moudrý.

http://img.na­dapenny.com/t20/111­34/nadap130628881­660230.gif

anonym

OOOO !! 🙂 Konecne !! A take bych mohla o sobe konecne neco napsat : Vek 90 let , vaha 190 kg , iq 12 , cerne pleti , nezajistena , 6 deti … zaliby : Sbirani stribra , zlata a tricek z odpovedi. 🙂
P.S. Dr. Axl , nabidka porad plati ? 🙂 -iv-

anonym

Ad iv, nejenže nabídka stále platí, ale motivaci i odhodlání jsem rozebral v odpovědi na svatby na slepo v ČR.
A protože dodržuji zásadu, že slovo dělá muže (a mnoho slov ženu), staral bych se o tebe, i kdybys byla tělesně postižená a to dokud by nás smrt nerozdělila.

anonym

Ad barnajka a andělé, další doplnění otázky už nejde, tak aspoň tady odkaz, poděkování za gratulace v oficiální otázce -iv-. Díky.

Andělé

Dr.Axl-vůbec nemáte zač,vždyt to máte opravdu zasloužené 🙂:-)

anonym

Ad jami, uvažovali jsme o tobě, takže díky že ses přihlásila.
O společném příjmení ještě nemáme jasno, ale možné je všechno.
P.S. prosím jukni na diskuzi u vulgarit, máš tam osobní vzkaz.