Úpěnlivá prosba!

Prosím všechny zainteresované, aby ponechali šanci mojí stříbrné gratulace až na -iv-. Ta by nám to v životě neodpustila a všichni bychom pak museli hořce litovat ztráty takového vzácného a nenahraditelného VIP respondenta.
Díky vřelé a pokuste se pro tentokrát trochu ovládat.
Mám obavy, že následky by byly nedozírné a nerad bych čelil jejich tvrdým dopadům.
Doplňuji:
Navíc po údajných 8 odmítnuvších ženiších já naopak hodlám vzít -iv- za slovo a nabídnout jí velkolepou veřejnou svatbu na 1. oficiálním srazu uživatelů Odpovědí.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

No dobře - to bych -iv- stejně nemohla udělat =)

Další odpovědi:

Zlatý

Vidím, že ste sa zaradili medzi sponzorov -iv-Města. Čoskoro bude musieť rozšíriť výstavbu jej mesta... :-)
Ale, čo už nespravíme...

Zlatý

Jéé,Dr.Axl-mě to došlo až ted,když jsem četla,co napsala Baranajka. Vy vlastně dnes slavíte stříbro!!! A naše -iv- zaspala ženicha!!! Hola hola,-iv-,honéém,čeká tu na Vás Váš dlouho vysněný ženich. No honéém,honéém,než si to rozmyslí a uteče....

Dr.Axl-upřímně Vám ke stříbru gratuluju,máte ho opravdu zasloužené,jste tu tak krátce a letíte tryskem k nebeským výšinám.
Chci Vám poděkovat za zajímavé a velice poučné i vtipné odpovědi (lecos se z vašich výrazů naučím) a už Vám popřát zlato,které na Vás při Vaší rychlosti čeká už za rohem...:-)

Samozřejmě!Její varování jsme přečetli všichni,a vzali k srdci.Jen v tom případě,že by ses přejmenoval na doktorku Quinovou.
Doplňuji:
Už máš vybranýho svědka?

Zlatý

Ty už máš stříbro?! Po 2 měsících?! No fíííha, borec! :) Gratulace veliká, opravdu! Tak ať to tu s náma ještě chvilku vydržíš, minimálně do toho zlata (a klidně i dýl ;)

PS: A taky hodně štěstí do manželství! Já to prostě VĚDĚLA, že jednou to té -iv- KONEČNĚ vyjde! Já jsem za vás dva tak šťastná, děti moje!!! :DD

Zlatý

Milý doktore i já se připojuji se skromným blahopřáním ,
nechť se ti tu líbí a tvé rady ať pomáhají dál mnoha lidem . Díky ,jsi moudrý.

http://img.nadapenny.com/…

OOOO !! :-) Konecne !! A take bych mohla o sobe konecne neco napsat : Vek 90 let , vaha 190 kg , iq 12 , cerne pleti , nezajistena , 6 deti .... zaliby : Sbirani stribra , zlata a tricek z odpovedi. :-)
P.S. Dr. Axl , nabidka porad plati ? :-) -iv-

Diskuze k otázce

anonym

Ad iv, nejenže nabídka stále platí, ale motivaci i odhodlání jsem rozebral v odpovědi na svatby na slepo v ČR.
A protože dodržuji zásadu, že slovo dělá muže (a mnoho slov ženu), staral bych se o tebe, i kdybys byla tělesně postižená a to dokud by nás smrt nerozdělila.

anonym

Ad barnajka a andělé, další doplnění otázky už nejde, tak aspoň tady odkaz, poděkování za gratulace v oficiální otázce -iv-. Díky.

Zlatý

Andělé

Dr.Axl-vůbec nemáte zač,vždyt to máte opravdu zasloužené :-):-)

anonym

Ad jami, uvažovali jsme o tobě, takže díky že ses přihlásila.
O společném příjmení ještě nemáme jasno, ale možné je všechno.
P.S. prosím jukni na diskuzi u vulgarit, máš tam osobní vzkaz.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.