zzzzz

UPC jak se jich zbavit???

Jsme soukromé bytové družstvo, nikdo v domě už UPC nevyužívá, máme společnou anténu a internet nám všem poskytuje jiná firma za velmi výhodných podmínek. UPC má u nás v domě, tedy v naší nemovitosti natažené kabely a skřínky, my to tu nechceme, neplatí nám žádný nájem za zabrání prostoru, jak se jich můžeme zbavit??? Na žádost o odstranění nereagují.

Nejlepší odpověď
arygnoc

nechať legálne odstrániť treťou firmou.
zaslať upc faktúru na uhradenie nákladov.
po neuhradení podať na konkurzné konanie ako dlžníka (je to rýchlejšie ako občianskoprávne konanie).
dúležité je mať všetko zdokumentované, i výzvy na odstránenie, na ktoré upc nereagovala.

Další odpovědi
Krepy

Pokud nereagují, je to jejich blbost. Bojujte. Řešto to klidně i právní cestou, pokud to jinak nepůjde.

bolak

Nechat povotevřený dveře od vchodu až bude nějakej cikán kolem, a uvidíš že kabeláž mizí natotata.

Zkušenost.