daskynejvic

UPC – Chcete nahravani ukončit?

Dobrý den. Pred cca tydnem nam na set top boxu (UPC), nebo jak se to pise, vybehla aktualizace. No, takze muj tata na to klikl, normalne se to aktualizovalo. Od te doby nam jen za cas (jednou – dvakrat za den) vybehne „okenko“ a tam je napsane: „Chcete nahravani ukoncit?“ (OK / EXIT) ikdyz nic nenahravam/e. Kdyz to neukoncime, tak se set top box (UPC) vypne. Nezapne se sam. Prosim, nevite co s tim udelat? Docela nas to stve. Dekuju. :)

Odpovědi
kablik

s takovými problémy se obracej raději přímo na UPC klientské centrum, najdi si Kontaktní formulář, vypiš jaký máš problém a během několika hodin ti určitě odborně odpoví-poradí, mám s tím dobrý skušenosti, dej vědět jak jsi uspěla…

Zdroj: http://www.up­c.cz/klientske-centrum/kontakt/