Theresa13

Upadl mi foťák,jak ho mám zapnout?

Upadl mi foťák Benq GH600.Od té doby když ho zapnu ,normálně se vysune ,rozsvítí,ale přes půl displeje je černý ‚půlměsíc‘,udělá to zvuk,jako při vybitých bateriích a zasune se z5 a vypne.

Odpovědi
elektrikář

Házet foťák po drahé polovičce se vůbec nevyplatí. Bude v něm porušený nějaký el spoj. Někdy pomuže jemné klepnutí, Víc to už pokazit nemůžeřš.

M.

Myslím, že už bude možná na odpis. Zkus ho vzít do opravny, sám s tím určitě nic moc neuděláš, možná to ještě zhoršíš.
Já měla s foťákem problém, že mi vyjel a už se nezasunul a zaseknul se v polovině. Když jsme se ptali, zda to půjde opravit, řekli nám, že to už radši koupit nový, že by se to zbytečně prodražilo.

briliant

Nemáš s tím foťákem nějak moc problémů
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zapnout-fotoaparat