postcd

Univerzální potravina obsahující potřebné živiny s vysokou trvanlivostí na uskladnění?

Tedy abych si to mohl dát do sklepa uzavřené proti vlhkosti a třeba za 5 let bych pouze z toho a vody mohl cca 2–3 měsíce žít aniž bych si způsobil nějaké zdravotní problémy díky tomu?

Nejlepší odpověď
marci1

Asi luštěniny, popř. rýže.

Další odpovědi
da ny

Amarouny ještě nemáme, tak jen ty FAZOLE , rýži, sardinky nemusí to být jednotvárné:
další info o potravinách zde: (trvanlivost 15 let)
http://www.sig­num74.cz/shop/5-trvanlive-potraviny