panenka

Univerzalní ovladač

Dobrý den chtěla bych se zeptat mám televizi Sony ale nejdou mě tam už tlačítka hlasitosti.Ka­marádka mě půjčila Univerzální ale bez návodu chtěla bych se zeptat musí se na něm něco nastavit?kod pro tv sony jsem tam zadala ale hlasitost ještě na něm nejde děkuji

Nejlepší odpověď
tom004

Dobrý den. Pokud má kamarádka ještě návod k ovladači,který Vám půjčila neměl by to být problém.Podle návodu umí ovladač vyhledat ten správný kód pro TV,WCR, ap.

panenka

návod tome nemůže najít půjčila mě ho bez návodu minule když jsem si ho půjčovala tak kod jsem si opsala .Ten jsem zadala baterky v něm mám nové a nejde mě