Calimë

Univerzální jídlo/koktejl, se kterým si vystačíte na zbytek života?

Někde jsem četla o nějaké tekutině, která obsahuje doporučené denní dávky všeho možného, takže by teoreticky stačilo každý den pít určitou dávku a člověk by měl fyzicky vyžít. Nevíte jak se to jmenuje a popřípadě kde se o tom dovím více?

Nejlepší odpověď
mosoj

Ve špitále toho přinesou celý vak a pumpa ti to žene do žíly.

Další odpovědi
Hamon

Vše se dá konzumovat po celý zbytek života. Je jen otázka, jak je ten zbytek dlouhý…

Drap

Staň se kosmonautem. Budeš to fasovat.

Melkor

Pivo

rigormortis

mateřské mléko…jediná tekutina, po které již nemusíte konzumaovat nic jiného aniž by tělo strádalo po zbytek života.

huxa

Rum-Rakouská univerzální medicína.

Dochy

Amarouny
Doplňuji:
Mateřské mléko – pokud se nemýlím, tak i v případě dostatku mateřského mléka není vhodné pro celý život. Některé látky chybí (vitamíny apod…)

Hamon

rigormortis: nehledě na to pěkné balení :)