Avatar uživatele
hippeace

Univerzální dárek pro muže?

ženě můžete „univerzálně“ (prostě jen tak protože ji máte rádi) dát květinu nebo bonbonieru, náročnější lidé pak například náhrdelník, náramek atak dále ale co koupit muži jen tak protože ho máte ráda? PS. sladké kupovat nechci :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3915 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
theformal

To je jednoduché. Pivo. Basu piv. A vypadnout s kamarádkami někam na týdenní výlet. Bude ti nesmírně vděčný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

hmatatelná pozornost bude působit zženštěle a proto to chlap ani nechce. Ale můžeš mu dát prostor a to denně, když jej máš opravdu ráda ..životní prostor. Jestliže je to správně pochopeno, tak je to ta lepší verze toho životního příběhu o vztahu ,)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

aj muži dostávajú kvety.

ak nosí kravatu, kravata je vždy vhodný dar.
pre fajčiara zapaľovač, luxusné cigáro (doutník).
nejaká lahôdka (hoci aj jahody v šampanskom).
príjemná večera s erotickou dohrou.
film s obľúbeným hercom/herečkou.
alkohol.
poukaz na nejakú procedúru (ale taký, aby sa nestalo, že ho nesprávne pochopí)

fantázii sa medze nekladú.
veď vy toho svojho by st mala poznať najlepšie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anuket

Univerzální? Napíšu co mám otestováno…
„Miláčku, jsem doma!“
„Ahoj…“
„Něco pro tebe mám“ (nese tašku)
(chlap se k ní hrne jako malé dítě, když má vybalovat nákup a ví, že tam něco bude i pro něj) „Tady jsem nám koupila nové skřipce do koupelny…“ (chlap na odchodu, bezeslov, zklamán)
„Miláčku, to není ono… Měla jsem plné ruce. Dole v předsíni pro tebe něco je.“
Dole multipack piva, rychlostí se pak nadšeně řítil nahoru, až piva cinkaly… O zábavu na jeden večer bylo postaráno. 😁

Stejně tak dobře fungoval bůček… Kilo bůčku od řezníka jen tak a pivečko do ruky, to ho také potěšilo.

Tohle jsou u mě univerzální dárky. Samozřejmě ne pro každého chlapa. Pro abstinenta či vegetariána nerozchoditelné žeano… Stačí trochu svého partnera znát. Stejně tak když zná partner Vás, nedrží se vždy zažitého klišé bonboniér a podobně. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kamilovo

No já jsem asi tak před rokem dostal k narozeninám od manželky jako dárek zážitkovou jízdu v supersportu u https://autoza­zitek.cz/kate­gorie/zazitko­ve-jizdy-autem/ a myslím, že tohle je přesně ten typ univerzálního dárku, který potěší drtivou většinu mužů.

před 1545 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
veselator1

Je to tak, zážitkové dárky jsou super a například něco takového by mě asi dost potěšilo. Mě minulý rok hodně překvapili kolegové v práci. Slavil jsem třicátiny a jako dárek mi dali poukázku na erotické masáže Praha do https://mataha­risalon.cz/cs Šel jsem tam hned ten další týden a byla to naprostá paráda. Určitě si tam někdy zajdu znovu. :)

Nový příspěvek