Neonka

Unese skleněná polička tolik co dřevěná ? Mohu si na ní vystavit knihy ?

Nejlepší odpověď
tom004

Dnes se vyrábí slo s nosností,záleží na použité technologii,vyšší než má dřevo. Například pro automobilový průmysl,obcho­dy,jako výplně oken pro bytovou výstavbu ap. Určitě byste si vybrala,ale nevím jestli by Vás „neporazila“ cena.

Další odpovědi
hanulka11

Záleží jak silné je sklo, ale dala bych je spíš na kraje , prostředek nezatěžuj. Taky záleží jak je upevněná.