Avatar uživatele
Bronzový

Únava po léčbě antibiotiky?

Dnes jsem dobrala antibotika, brala jsem silná celková antibiotika dvě krabičky - 14 dní kvůli zánětu ledvin. Přitom jsem musela chodit na praxi do nemocnice, teď mě ještě čeká denní vstávání do konce týdne a do toho učení. Problém je že jsem strašně unavená po příchodu domů..... Myslíte, že ta únava může být z těch ATB? Nevzpomínám si, že bych někdy byla z praxe tak unavená třeba na střední škole nebo v lednu. Doslova je pro mě i obtížné odpovídat na otázky rodiny. Ani na odpovědi.cz nemám čas ani náladu koukat, natož odpovídat. Přitom zase tak málo jsem nespala. Setkal jste se s tím někdo?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele

Sami o sobe nemocne ledviny zpusobuji unavu.Antibiotika jsou sice leciva,ale take daji telu zabrat,chce to odpocinek a ledviny dobre vylecit,pitny rezim a klid.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Registrovaný

Ano, kombinace ATB a fyzické námahy může způsobovat takovou únavu. A při nemoci je potřeba spánku ještě víc než obvykle, organismus je zatížen jak nemocí tak ATB a ještě k tomu praxe...


Avatar uživatele
Bronzový

Antibiotika jsem dobrala před dvěma dny,/desetidenní léčba/,a určitě souhlasím,že je člověk unavený,jak kdyby denně skládal uhlí.
Zvýšená potřeba spánku,a žízen,měla jsem doporučeno 4 litry tekutin,/děs/,a klid.Vy jste klidu moc neužila,popravdě já také ne.
Navíc od března jsem byla cca sedmkrát na rentgenu,to mě dorazilo.
Tak musíme doufat,že to brzy pomine...

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.