Pájo

Umyjete si ruce (i) před tím, než jdete na záchod?

(Týká se to samozřejmě situací, kdy se umýt lze…)
Doplňuji:
„U jiné odpovědi“ prosím doplňte, co tedy ne/děláte. Např. umyju si ruce až poté. Děkuji.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Jiná odpověd.

Doplňuji:
Od malička nám moudré hlavy vštěpují mytí rukou po každém jídle a před použitím toalety. Nebo se mýlím?

Další odpovědi
Drap

Ano.

Samozřejmě, ruce mám špinavé. Naopak věci kterými vykonávám potřebu, udržuji v čistotě.

quentos

Jiná odpověd.

Až po.
„Před“ jejím použitím to poněkud postrádá smysl.

fcoop

Jiná odpověd.

Úplně nejlepší je,mýt si ruce i během procesu.
Ale to vědí i houpací koně.

anonym

Jiná odpověd.

Závisí jesli mám ruce špinavé, když jsem se zabýval automechaničinou tak jsem se musel umýt i před.

redy

Jiná odpověd.

Řeknu vám že čumím,co se tu probírá za hovadinky.
A některé odpovědi, fakt zaslouží metál.
Někdo se ptal ,kde jsou ti fundovaní uživatelé ---- teď už víte?

pizlicka

Ano.

zejmena,kdyz saham na penize,nebo na domaciho mazlicka.jsem nepricetna,kdyz si to druha strana neuvedomuje,a kdyz na to upozornim,jeste na me kouka,jak na blbce.tito lide ohrozuji ostatni,zejmena zeny,pouzivaji-li stejny toaletni papir.

hanulka11

Ano.

ano, když letím z kuchyně při vaření,umyju si před i po :D:D:D

vaiko

Ne.

Doplňuji:
Před je to jen plýtvání vodou

Adad1985

Jiná odpověd.

V případě, že jdu tam, kde to znám a věřím, mi stačí až po. Na veřejných místech (veřejné WC, restaurace, atd.) před i po, ale takovýmto místům se vyhýbám, občas se ale zařadí a když musím, tak musím :)

GM

Ano.

Zejména v práci.

Rocker

Jiná odpověd.

Pájo

Setkal jsem se právě (opakovaně) s tím, že někteří rodiče učí své děti mýt si ruce AŽ po použití toalety… proto se ptám, jak je to zvykem u vás…

hanulka11

vždy jsme učili děti mýt si ruce po použití wc a nás to rodiše učili taky . …je jasné když dělám nějakou právi a umazala bych se při svlékání ,tak se napřed umyji .....a pak taky,to snad je samo…

Pájo

Jde ale spíše o to, že třeba neděláte žádnou práci (ruce tedy namáte viditelně špinavé) a přesto byste si je měla umýt před… /pohybujete se po městě nebo přijedete domů z práce BUSem, MHD/ a pak je na místě si ruce omýt před… na to se očividně zapomíná.

Pájo

Lidičky, je to jen k zamyšlení, jako hovadinu bych to ale hned nezatracoval…