Umře někdy?

Sedmnáctiletá dívka nestárne, stále vypadá jako batole

Brooke Greenbergová z Reistertownu v americkém státě Arkansas trpí vzácnou poruchou DNA. Ta je pravděpodobně zodpovědná za to, že ačkoliv je dívce 17 let, stále je uvězněná v těle batolete. Její mentální a fyzická vyspělost se zasekla na úrovni ročního dítěte. Vědci po letech zřejmě odhalili příčinu jejího stavu. Ta by navíc podle nich mohla nést klíč ke stárnutí.
Má stále ještě mléčné zuby.

Podle doktorů je Brooke schopná dělat určité posunky a vnímat zvuky. Její kosti jsou zhruba ve stavu, jako kdyby jí bylo deset let.

Otázka je jasná?

Nejlepší odpověď
vagra

V jednom ze článků o ní se píše:„Části jejího těla stárnou nerovnoměrně.“
A to bude asi problém.Myslím si,že bude sice vypadat jako miminko,ale vnitřní orgány, budou stárnout a opotřebovávat se jako u jiných lidí.
Můj dojem je,že lékaři neřekli o jejím zdravotním stavu všechno,případně jde o novinářskou kachnu./novináři si jí všimli až po 16ti letech?/
Každý tam jednou musíme!

Další odpovědi
Klarisa

Samozřejmě že umře,ale v její kůži bych být nechtěla,protože to není život.Co z toho,že nestárne,když jí to nemyslí,neros­te.Podle mě je to hrůza a také si myslím,že by nebylo dobré,kdyby jsme nestárli a neumírali,to by byla katastrofa.

Lucimia

Já myslím, že stárne i když neroste. Že neroste, neznamená že nestárne. Je to hrozné, hlavně pro ty rodiče, ona to podle mě tolik nevnímá. Nejhorší je, co bude, až rodiče umřou a ona bude furt v těle batolete.

RAB

Myslím, že umře, ale bude v tu chvíli pořád ve stadiu batolete. Lituju hlavně jejich rodičů, musí to pro ně být strašné. Podle mě ona nevnímá, že by byla něčím zvláštní, takže o svém zpomaleném vývoji ani nemusí vědět.

.

urcite ano. uz jen proto, ze jsou jeji kosti ve stavu deseti let. otazka je, jak proziva (prozije) svuj zivot…

jakube33

Velmi zajímavá otázka ale nikdy jsem o tomhle neslišel takže nevím. Podle mě někdy umřít musí,ale třeba bude žít dlouho.