Monigue

Umíte zpořítat z paměti kolik je 151 sekund minut?

???

Odpovědi
quentos

2 minuty a 31 sekund, ale spíš to spočítám než „zpočítám“. Stačí najít nejbližší menší násobek šedesáti a odečíst ho od základu.

Hykam

nic složitého 2 minuty a 31 sekund

chudst

Bud vypocet 151:60; nebo z pameti si to doplnim do 180 sekund, coz jsou 3 minuty. 150 sekund jsou tedy 2min 30vterin + jedna vterina. (= 2min, 31 vterin.)

dudu

Bože bože, kde se ocitají tyto stránky, když jsou zde rozebírány otázky tohoto typu v rozsahu, který A.Einstein věnoval až řešení teorie relativity.

mosoj

Podle mě ani jedna odpověď správně.
Otázka zní kolik je to minut!!
151 sekund je 2,5166 minut.
To 2,51 lze bez problémů spočítat z paměti.
120 sekund jsou dvě minuty ( na to kalkulačku snad netřeba) a 31/6 lze také spočítat z paměti.
Takhle rozložené se to zpočítá z paměti snáze
než 151/ 60 i když je to v podstatě jedno a to samé.
Tohle ale Enstein znal a nebo neznal a proto objevil teorii relativity.

pokazdejinak

Ano, umím :)

gnosis

ano.
2m 31s = 2,5 (a nejake drobne) minuty. jednoduche, mnohem horsi by bylo treba 11397 sekund :)

led

Kedže otázka znie: koľko je to minút,
správna odpoveď je od mosoja (2,5166 minut).
Pre jednoduchú rýchlu odpoveď:
je to viac ako 2 a súčasne menej ako 3 minúty.

anonym

Ja to neumim spocitat ani na kalkulacce. ! Beeee ;-( -iv-