dagmarka111

Umíte zpívat, a zpíváte rádi?Já zpívat neumím nemám žádnou notu.a když začnu pět tak falešně.

Nejlepší odpověď
dudu

Zpívám sice falešně, ale často, rád a téměř za všech okolností – jakmile vstanu, při vaření nebo práci v domácnosti, či na chalupě. Někdy se manželka neudrží a můj zpěv rázně přeruší, zejména pokud si v červenci třeba zpívám Ježíšku, panáčku .....

Další odpovědi
Kaxx

Já zpívat umim(i když je to divné když se sama chválím… :D) a velice mě to baví. :) zpívám od 6-ti let. :)

Ponytail

Zpívat neumím, ale to se nevylučuje s tím, abych si zpívala. Samozřejmě když jsem sama a nikdo mě neslyší. 😁

KlérW

Zpívat neumím ale to nezmění nic na tom že zpívám ráda :D Ale radši sama, ve sprše, nebo tam, kde nikdo není.