Zlatý

Umíte zapojit patch panel?

Pouze na switch - ne tahání kabeláže, ne kripování (nedejbože instalaci) zásuvek...
Pokud ano, ´kolik´ byste si za jeho zapojení řekli??
Pro upřesnění - 24 port panel, 16 port switch...
;-)
Tak to je asi jen nějaký divný týpek...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

myslíš šroubovací konektor?
To bych nedělal v takovým množství.
Si řekni 1500, třeba si to rozmyslej

Další odpovědi:

Zlatý

gecco, je tržná ekonomika. Je to len otázka ponuky a dopytu, ber, alebo neber.
Tu nejde o samotnú mechanickú robotu, ale o hlboké znalosti získané náročným štúdiom, množstvom zneškodnených počítačov, elektroniky a panelov.
O mizerných 185.- € sa budeš hádať, veď to nie je ani minimálna mzda v Nemecku a z čoho má potom dotyčný žiť a ešte uživiť rodinu, keď vďaka takýmto cenám nemá kšefty? Há?
A načo si sa to pýtal? Ahá , ano umím zapojit patch panel, dokonca aj patchovať (pre neznalých prepojovací panel na káblové pripojenia). No, nebuď škrob, stačia mi len 2 pivká, cestovné a ubytovacie náklady hradí objednávateľ. Dohodnuté?
PS
Pre tých, ktorým by sa toto zdalo ako vybavovanie si kšeftov, alebo akási reklama, ale je pravda, že mnohí firmy aj íní kšeftári zneužívajú neznalosť zákazníkov na nadhodnotenie svojej ceny (napríklad moja cena 2 pivká sa zdá byť zadarmo, ale preplatené cestovné a ubytovacie náklady vytvoria tú istú cenu, ako pýtal dotyčný za zapojenie pár káblikov do zásuviek...
aká otázka - taká odpoveď

Bronzový

Podívej se, kolik stojí servis Mirronetu apod. End user support je pro domácí uživatele pěkná nálož, pokud si to nechají dělat od nějaké firmy... 5k za obnovu z recovery není nic nemožného, sám jsem se s tím párkrát setkal (přeformátování partiony a znovu nahrání dat na objemu 500 Gb cca 1500,- apod.).

Diskuze k otázce

Zlatý

gecco

Led - jasně, trhní ekonomika je jasná...
Mně zaráží, že si někdo je schopen říct o tak ´nehorázný´ peníz - a ještě se uživí...
;-)
..."mizerných 185.- € "... - ale on to chtěl ne za měsíc práce, spíše (odhadem) tak za hodinku...
;-)

Zlatý

gecco

Jááro, právěže obyčejný RJ45...
A ´von´ si zhruba o takovou částku řekl...
;-)
Tak jsem kámošce sdělil, že si to může nacvakat sama - a nebo že jí to za pivko nacvakám já...
;-)))

Bronzový

jáára

Asi divnej týpek.

Zlatý

gecco

Jo jo - chtěl moc, dostal péerdé...
;-)

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.