wiera

Umíte vyrobit nějakou směs do aromalampy?

Nechce se mi kupovat drahé vonné oleje do aromalapmy, mám ráda vůně koření, poradíte mi, jak si vyrobit nějakou směs doma? Zkoušela jsem badyán, skořici a hřebíček naložit do glycerinu, tak uvidíme.

Nejlepší odpověď
hanjimka

Jelikož mám větší misku na olejíček do aroma lampy,tak tam dávám jen vodu a do toho 5–6 hřebíčků(koření) voní to nádherně a dlouho.Zkoušela jsem skořici i badyán,ale nebylo to ono.Nebo se mi osvědčila usušená citronová kůra s hřebíčkem i bez něj.Jo a taky jalovec nebyl špatný.Pár rozdrcených kuliček a zavonělo to.