Umíte vykládat karty?

Kdo z Vás, kteří umíte vykládat karty, by mi mohl vyložit? Kolika procenty je úspěšnost ve vykládání budoucnosti?

Nejlepší odpověď
anonym

určitě úspěšnost nelze měřit procenty … je to jen hra, a zda se vyložená budoucnost nakonec skutečně stane záleží jen na tom jak jste se nechali výkladem ovlivnit, v žádném případě to není „skutečné okno do budoucnosti“ 🙂

Další odpovědi
BEAES

Já to dělám a docla mně to jde. Známý co mě to učí, dokáže přes výklad přesně říct, jak dopadne soud, jaký je určitý člověk atd. Věřím tomu.

BIGFOOT

Máš to néjaký popletený.Copak ti nějakejch pár pomalovanejch papírů může vyložit ať už cokoliv?To sou teda véci.BIGFOOT

GM

Lepší je vykládat karty osobně než na dálku. Když si karty taháš sama, pomáhá ti tvoje nevědomí.