štamgast

Umíte vařit? Já ano a vařím velmi rád.

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano

Ano umím vařit, ještě jsem nikoho jídlem neotrávila, ani nepřiotrávila, prostě to zatím všichni přežili. Když je z čeho, tak vařím ráda, nemám ráda takové to vaření jen aby se všichni najedli. Ráda experimentuji a zkouším nové věci.

Další odpovědi
iceT

Ano

Vařím velmi ráda už od mých devíti let.Je fakt,že některá jídla si netroufnu,ale zřejmě vařím dobře,protože můj chlap je mlsoun.

annas

Ano

I když se otázka opakuje, odpovídám, že vařím ráda, i když převažují dietní jídla, ale žádný ze strávníků si nestěžuje.

slad08

Ne

O vaření se rád zajímám. Ale myslím, že bych nic moc velkého neuvařil.
Musím začít s něčím jednoduchým a nabrat zkušenosti.

Michal Kole

Ne

To raději nechci vědět jak by to dopadlo, kdybych se postavil k plotně.

Heřman

Ano

Já vařím jen tehdy když je to potřeba a zároveň mě to baví a dělam to protože nemám co napráci prostě mám roupy.

MILAN1961

Vařit umím, ale vařím jen v nouzi nebo za mě vaří má polovička

Radši jím

dědapetr

Ano

Vařím rád.

samicek333

Ne

Něco jednoduššího bych zvládla, ale moc si na to netroufám, nebaví mě to

DaiWoman

Ne

Ještě nemám takovou zkušenost ale učím se !

WeeBear

Ano

Není vařit, jako vařit.. Každopádně vařím ráda a zatím žádný ochutnávač a host neskončil ve špitále. :)

quentos

Ne

… svůj pokus o smažený sýr, kdy jsem olej nechtěně zaměnil za ocet, už jsem tady myslím líčil :{D>

A polovičku nemám, leda byste myslel polovičku zadku. Takže si jdu namazat chleba :{)))>

Deli

Ne

Můj manžel o mne láskyplně tvrdí, že vařím jednou týdně a ještě k tomu příšerně, a že když si neuvaří sám, není doma co jíst…

Myslím ale, že jeho prostorově bohatější postava mluví za vše 🙂

Sama za sebe ale přiznávám, že neumím omáčky a spoustu dalších obyčejných jídel. Ale učím se 🙂

Taky ráda peču, podívejte, co jsem dělala teď naposled:
http://img.na­dapenny.com/t20/113­05/nadap070002197­090230.jpg

flodur

Ano

baghira

Ano

hanulka11

Ano

tom004

Ano

mechanka

Ano