bolak

Umíte udělat kotoul vzad?

Zvládnete to po těch letech strávench kroucením se v práci na židli u počítače?

Ale myslím excelentní…né ten „dozadu a stranou“.

Nejlepší odpověď
anonym

Neumím kututlululů

Doplňuji:
Kotrmelec umím jenom dopředu, dozadu mi nikdy nešel.

Další odpovědi
anonym

Umím kututlululů

Jo, umím. Před dvěma týdny jsem ho učila vnučku.

Drap

Umím kututlululů

Jde to sice ztuha, ale ještě jsem to zvládl, tedy aspoň včera pro pobavení vnučky, doufám, že bych to dal i dnes.

RyuzakiKate

Neumím kututlululů

Dozadu a stranou byl kdysi moje silná stránka, ale od té doby, co mě jeden inteligent trochu víc popostrčil a mně ruplo v páteři mám strach, svůj krk mám ráda…

quentos

Neumím kututlululů

Mám to dokonce od doktorů zakázáno, takže jsem nikdy neuměl ani ten vpřed, ale že by mi to nějak chybělo, to tedy ne

anonym

Umím kututlululů

Doplňuji:
No jasně že jo, akorát mě z toho občas bolí za krkem 🙂

LysoňXXX

Umím kututlululů

Nikdonevívše

Neumím kututlululů

čelsi

Umím kututlululů

Michal Kole

Neumím kututlululů