Umite si ze

sebe udelat srandu?A je Vam to zatezko,kdyz si srandu delaji z Vas-samozrejme v mezich.Me to nevadi.

Nejlepší odpověď
kropitko

Legraci mám tuze rád........směju se i svým trapasům,ono je to tak lepší,když se smějou přátelé tak nevadí

Další odpovědi
quentos

jj, jsem tím přímo známý – ale jak říkáte, s mírou ;{)=

BEAES

Určitě umím, nedělá mi to problémy. Nevadí mi, ani když si dělá někdo v mezích ze mě.

anonym

Každý je přesvědčen,že vtípek,namířený na něj snese.A zasměje se tomu s ostatními.
Měl by. Ale realita bývá jiná.

anonym

jelikož mám rád lidi,kamarády,spo­lečnost,tak k tomu také patří „sranda“,a myslím si,že k ní nemám daleko a sám ji dovedu přijímat.

ten který je

Ano umím.Někteří lidé si ovšem myslí že jsem nějaký tululum a já se přitom v tichosti směji. 🙂

Tombik

Mně určitě ne, protože to dělám ostatním :)

vecernice

Bez srandy atˇje mířená na mě ,nebo mnou na někoho jiného prostě nemůžu být.Jen se to někdy nedaří.Dneska jsem ve střehu a zatím dobrý.Uvidíme do večera komu se to podaří.

oskar

Skutečně je lepši brat všechno s humorem.

faktor82

Ano, občas si srandu ze sebe udělám, naposledy dnes v práci :)

A když si ostatní ze mě dělají srandu? Pokud je to ve výše zmíněných mezích, je to OK, ale jakmile se překročí, je to spíše až trapné a snažím se to pak obrátit.

anetadela1

Já si taktéž ze sebe umím udělat srandu, nevadí mi to.

Lucimia

Já myslím, že jo… taky mi to nějak nevadí.. 🙂 Pokud to není přímo útočné…
Zrovna dneska mě nachytal táta na apríl 🙂

Jakub

Sranda musí být, i kdyby na chleba nebylo. Tak praví staré české přísloví.

infant

Seanda musí být i kdyby tátu věšeli.
Jasně že si ze sebe dělám srandu.

Michal

Umím,ale má to své meze.

standa

Jasně, že ano 🙂

Ale spíš bych polemizoval nad VÝZNAMEM této otázky, protože se nějak neumím zbavit pocitu, že se mezi odpovědmi neobjeví žádná, která by potvrzovala opak.

I když i jednobarevné odpovědi jsou taky odpovědi, tak nebudu mudrovat, že 🙂

anonym

No vite Stando,mate pravdu ze,se lidi bez humoru neozvou a jejich asi moc na tomto svete na techto strankach-je to skoda ze se humor vytraci,ale zas neni divu,pokud je pohlti starosti jak dnes zit.Polemizovani nad touto otazkou by bylo dlouhe.