dodo

Umíte si představit nekonečno a souhlasíte se mnou,když tvrdím,že v něm nemůžeme být sami?

Nejlepší odpověď
led

robím experiment:
zapchám si uši, zakryjem oči a snažím sa vidieť, kde je koniec tmu a ticha.
Nič nevidím, nepočujem…
to bude asi to nekonečno,
napriek tomu, že nie som sama v miestnosti.
Vysledok experimentu:
nie sme sami!

Další odpovědi
anonym

představit si nekonečno neumím,a jestli jsme tady sami?doufám že né,pak by nás neměl kdo nahradit až bude konec našeho světa jak už tady padlo

anonym

Nekonečno – mimo možnosti,to prostě nelze.
Zajímavý je ale posun v myšlení,obec­ně,zas tak dlouho,co se vědělo,že Země je placatá a na mapách bylo"Hic sunt leones",to není.

rybíz

Na tohle téma, jsme se jako kluci ve škole bavili. Vyšlo nám, že nekonečno si představit nejde. Vždycky tam padlo, že něco končí. Ale co je za tím??? A to je právě to, co lidský mozek nedokáže pochopit. A jestli jsme ve vesmíru sami? Můžeme, ale nemusíme.

Michal

Ano,myslím,že ve vesmíru nebudeme sami,akorát na jiných vývojových stupních a to se vlastně bavíme o naší sluneční soustavě.

milicek

Nekonečnost si představit lze.A jestli jsme ve vesmíru sami,to netuším,ale myslím,že spíše ano.