BEAES

Umíte si koupit správnou podprsenku,ženy?

http://www.you­tube.com/watch?v=b2P_LKYZ­zgo

Nejlepší odpověď
Miroslavst

No ještě že já nemusím.
Doplňuji:
Podle té prodavačky mám ty borůvky na prkýnku :D

Další odpovědi
Radak

Mě se časem vytahaly, podprda i prsa.

verka

Bohužel nemám vzhledem k platu takový výběr. Jinak bych to asi zvládla.

Martina S.

Já mám 70B, ale asi to mám také špatně. Ještě že jí také moc nemusím.
Doplňuji:
Podle té prodavačky bych měla mít nejméně 70D, ale bez je to stejně nejpohodlnější.

led

Na čo mám manžela?
Pozrel klip a poučil sa 🙂

ten který je

To Miroslavst:Ale prodavače dělat to jo vid?:-DD

Miroslavst

Nezastírám, že by to nebylo špatný povolání, ale abych také pravdu řekl, neznamená to všechno.
Věříš, že mě vlastně ani prsa nezajímají? Mě zajímá jaký je člověk-žena jako celek a hlavně jak to má srovnané v hlavě. Ono mít prsa veliký a v mozku IQ tykve není to in.

ten který je

Věřím.