Avatar uživatele
anonym

Umíte si ještě hrát?

Nemyslím tím hry na doktora,nebo na tatínka a maminku. A těžko čekat,že pánové budou mít autíčko a dělat brrm-brrm. Dámy si s panenkama také asi nebudou povídat.
Činností,které by šlo označit jako „hraní si“, je dost.
Nebo jsme už úplně dospělí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda před 5047 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Já si Bubco se svými dětmi hraji každou chvíli.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

A proč bych nemohl jezdit s autíčkem a dělat brrm, brrm?
Dobrá, ale třeba i s manželkou si hrajeme :D Nebo se synem, když byl malý.

Zdroj: Doufám, že jsem neperlil a odpověď pomohla.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mj81

Tak já jsem chtěl jako malej kluk dělat řidiče trolejbusu, s kamarádem jsme si hráli tak, že jsme jezdili na kolech po lese podle jízdních řádů a zastavovali na „zastávkách“. Uplynulo pár let a všelicos se změnilo. Mám vysokou školu, sedím někde v kanceláři a cca. dvakrát do měsíce se seberu, vydám se na opačný konec Čech a jdu si tam na den dva zajezdit s trolejbusem (za podstatně menší plat, než mám v hlavním zaměstnání).
Je to hraní, není to hraní?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Hraju si ráda a docela ujíždím,když si hraju se čtyřletým synovcem.Není to na tu maminku s tatínkem,ale malujeme spolu pokoj,děláme různé menší opravy a tedˇjsem koupila dvě vodní pistole,protože předpokládám,že to o víkendu pořádně rozjedem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Já hraji s dětma stolní hokej.Je to zážitek,asi se vracím do dětských let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kočíčí

No já už mám děti velké-dospěláky,ale jak už asi víte mám 3 kotatka a je to užasné si s nimi hrát ahojky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Já už se nemůžu dočkat zimy, kdy konečně po letech osedlám sáňky, na ně posadím dceru. Vím že to bude sranda. Také se těším, až zase budu převlékat s dcerou barbíny. A tuhle jsem koupila bublifuk. A občas si foukam bubliny, i když jsem sama v obýváku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
juie

jj proč by ne ale to jen tak na okraj :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek