Umíte si ještě hrát?

Nemyslím tím hry na doktora,nebo na tatínka a maminku. A těžko čekat,že pánové budou mít autíčko a dělat brrm-brrm. Dámy si s panenkama také asi nebudou povídat.
Činností,které by šlo označit jako „hraní si“, je dost.
Nebo jsme už úplně dospělí?

Nejlepší odpověď
panenka

Já si Bubco se svými dětmi hraji každou chvíli.

Další odpovědi
Miroslavst

A proč bych nemohl jezdit s autíčkem a dělat brrm, brrm?
Dobrá, ale třeba i s manželkou si hrajeme :D Nebo se synem, když byl malý.

Zdroj: Doufám, že jsem neperlil a odpověď pomohla.

mj81

Tak já jsem chtěl jako malej kluk dělat řidiče trolejbusu, s kamarádem jsme si hráli tak, že jsme jezdili na kolech po lese podle jízdních řádů a zastavovali na „zastávkách“. Uplynulo pár let a všelicos se změnilo. Mám vysokou školu, sedím někde v kanceláři a cca. dvakrát do měsíce se seberu, vydám se na opačný konec Čech a jdu si tam na den dva zajezdit s trolejbusem (za podstatně menší plat, než mám v hlavním zaměstnání).
Je to hraní, není to hraní?

vecernice

Hraju si ráda a docela ujíždím,když si hraju se čtyřletým synovcem.Není to na tu maminku s tatínkem,ale malujeme spolu pokoj,děláme různé menší opravy a tedˇjsem koupila dvě vodní pistole,protože předpokládám,že to o víkendu pořádně rozjedem.

oskar

Já hraji s dětma stolní hokej.Je to zážitek,asi se vracím do dětských let.

kočíčí

No já už mám děti velké-dospěláky,ale jak už asi víte mám 3 kotatka a je to užasné si s nimi hrát ahojky

iwetax

Já už se nemůžu dočkat zimy, kdy konečně po letech osedlám sáňky, na ně posadím dceru. Vím že to bude sranda. Také se těším, až zase budu převlékat s dcerou barbíny. A tuhle jsem koupila bublifuk. A občas si foukam bubliny, i když jsem sama v obýváku.

juie

jj proč by ne ale to jen tak na okraj :)