Avatar uživatele
anonym

Umíte šetřit?

Jak to děláte se šětřením? Spoříte si třeba do banky? Nebo dáváte třeba drobrné do nějaké kasičky? Jak dlouho vám to vydrží? Naplnili jste někdy celou kasičku? Já nikdy :DD Ani půlku bouhžel :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, redy, gagaga, Nazdar Bazar, anonym, talka, gecco před 3482 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Roman71

Šetřit? Dá se.. Já to dělal nějakou dobu takzvanou „salámovou metodou“. Z většiny nákupů ti zbudou mince. Dávám si stranou nějaký obnos, například když rozměním bankovku, uložím si například zbylou padesátikorunovou minci do kasičky. Po čase zjistím, že mám našetřeno například 1000Kč.

Mojí Bankou je šikovná malá plechovka od čaje ;) ..nejsou v ní žádní úředníci, takže poplatky za správu úspor nehrozí a vybrat si je mohu kdykoliv až do výše zůstatku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
talka

Celý život šetřím (od sirky-od špendlíku), jak jsem byly vychována – rozhodně NEPLÝTVÁM!!!

Doplňuji:
Také jsem nikdy neutrácela víc, než na co jsem měla.

Upravil/a: talka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Šetřit se dá, když je z čeho, nato, abych mohla šetřit, musím hodně makat, pak se dá něco dát i stranou. Celou kasičku jsem naplnila, pořád dávám stranou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

zamlada do kasičky, teď na účet do banky :{)> jsem šetřivý od přirození, takže mi to nedělá problém…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já šetřit musím,jinak to nejde.
Kasičku mám taky prázdnou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Vono se řekne – kdo šetří má za tři.
Já šetřím a mám furt jen to jedno h…o:-)
Ale moje babčina to jistí,nevim jak to dělá, ale má za tři 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
milablond

Neumim setrit, utracim za kraviny :( Chtela bych se to naucit :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eva.krizova@

Avatar uživatele
Registrovaný

eva.krizova@

JESTLI CHCETE, PISNITE, PORADIM ZDARMA A RADA, JE TO NA DELSI VYSVETLOVANI A CHCE TO ČAS, STAVEBKO JE ZASTARALY PRODUKT, VYUZIJTE AKCIE, DLUHOPISY, TERMINOVANE VKLADY, PODILOVE FONDY, JDE TO NASTAVIT I KONZERVATIVNE

Mgr.Bc.Eva Křížová, DiS.
Finanční konzultant

Broker Consulting, a.s.
Jana Šoupala 1, 682 01 Vyškov
mobil: 778 010 333
e-mail: eva.krizova@bcas.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek