mosoj

Umíte rozlišovat geopategonní zóny ?

Máte někdo osobní zkušenost s geopatogenními zónami ( na př. včelaři, nebo i osobní ). Znáte někdo příklad úspěšného odrušení těchto zón ?

Odpovědi
Drap

Umím rozpoznat. Osobní zkušenost mám třeba i z domu. Když jsem měl malou dceru, tak vůbec nechtěla spát, stále se budila po chvílích, potom byla unavená a ospalá. Napadlo mě prověřit geopatogení zóny. Posunul jsem postýlku cca o 2 m a od druhého dne spávala bez problémů.

anonym

Tchán měl zrcadlo pod postelí, prý to ruší ty zóny, nosil náramek za 800 na tlak, chodil po bytě s kancelářskýma sponkama a tam kde byla zóna, tak se to točilo, tam si nelehal, tam kam si lehne kočka, je prý zóna, tak kde pes tak zóna není.
Jo taky pil nějakou diamantovou vodu, taky kombuchu. Jezdil na průplach střev za 1500-já mu radil ať odšroubuje doma sprchu a narve si hadici do… že to bude to samé a zadarmo.
No na závěr musím ještě sdělit, že už není mezi náma.
Takže asi takto, na nějaké zóny z vysoka kašlu :)