Loreta

Umite prohravat-sachy,karty atd? Umne je to tak,ze to beru tak i tak.

Nejlepší odpověď
led

Je mi to jedno

Chápem, že niekto musí prehrať.
Ale prečo to musím byť práve ja??
…a že vraj je mi to jedno…
😁

Další odpovědi
dědapetr

Je mi to jedno

Hraji pro zábavu a ne proto abych se vztekal.

quentos

jsem nervak

jsem nervák, ale většinou to spolknu a pogratuluju. Ono zejména když člověk hraje závodně, na turnaji vypadá blbě – tam se zejména musí člověk naučit prohrávat ;{)>

Terryle

jsem nervak

Jak u čeho – třeba šachy hraju pro to, abych si zahrála a kde to je na mně. Naštvaná můžu být tak leda na sebe, ale neprojevuju to. Ale hrozně mě dokážou vytočit hry s rolí náhody – většinou kde se hází kostkou. Jako malá jsem bývala nepříčetná u Člověče, nezlob se a dodnes ho nemám ráda. Prostě čím větší je role náhody a já toho můžu míň ovlivnit, tím víc mě hra dokáže vytočit :)

filva

Je mi to jedno

Itter

jsem nervak

quentos

ono to taky záleží na způsobu a příčině prohry. Nelze srovnávat prohru v šachách a prohru např. v prší. Za prohru v šachách si člověk vždycky může sám, takže nadávat může leda sám sobě, zatímco v prší záleží na tom, jaké vám přijdou karty.