Pokročilý

Umíte přiznat svojí chybu?

někdy je to opravdu dost těžké,že?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

http://www.odpovedi.cz/…
ze začátku jsem dělala stejnou chybu jako vy,nahoře je taková modrá lišta zkuste tam napsat svou otázku a zjistíte jestli už tady byla,někdy je těžší vní vyhledávat,stačí když je otázka formulovaná trochu jinak,ale aspon se vám v budoucnu nestane že vás někdo kvůli tomu bude upomínat

Další odpovědi:

Zlatý

Těžké to není a myslím, že každý aspoň trochu normální člověk tuto primitivní činnost zvládne,,např. http://www.odpovedi.cz/…

Zlatý

jj, někdy je to těžký; ale snažím se. Ovšem daleko těžší někdy je někomu oprávněně vysvětlit, že za něco fakt nemůžete.

Bronzový

Já s tím problém nemám , dokážu se omluvit i vlastním dětem, zaměstnancům, prostě každému když už se to ,,náhodou" stane. Čekám že si ze mě vezmou ostatní ponaučení.

Nevím pro koho by to mohlo být těžší. Našel jsem tady spousty těžkých hádek, spojených s výhrůžkami. Dnes jsem si je pročítal a vidím, že jsem byl povrchním uživatelem který neviděl skutečnou povahu "lidí". V diskuzích. Odkaz dát nechci.

Bronzový

Ano, někdy je to těžké, ale ten pocit úlevy potom stojí za to. Alespoň mě osobně... Pokud se v něčem zatvrdíme, nemůžeme pokračovat...

Bronzový

Pro mě to problém není!
Když udělám chybu, přiznám to i sama sobě, natož ostatním....
:-D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.