lenkaacer

Umíte přiznat svojí chybu?

někdy je to opravdu dost těžké,že?

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/priznate-sobe-i-jinym-ze-jste-chybovali
ze začátku jsem dělala stejnou chybu jako vy,nahoře je taková modrá lišta zkuste tam napsat svou otázku a zjistíte jestli už tady byla,někdy je těžší vní vyhledávat,stačí když je otázka formulovaná trochu jinak,ale aspon se vám v budoucnu nestane že vás někdo kvůli tomu bude upomínat

Další odpovědi
kropitko

Těžké to není a myslím, že každý aspoň trochu normální člověk tuto primitivní činnost zvládne,,např. http://www.od­povedi.cz/dis­kuze/proc-se-snaha-poskytnout-odpoved-vzdy-obrati-proti-mne

quentos

jj, někdy je to těžký; ale snažím se. Ovšem daleko těžší někdy je někomu oprávněně vysvětlit, že za něco fakt nemůžete.

zdeny

Já s tím problém nemám , dokážu se omluvit i vlastním dětem, zaměstnancům, prostě každému když už se to ,,náhodou" stane. Čekám že si ze mě vezmou ostatní ponaučení.

anonym

Nevím pro koho by to mohlo být těžší. Našel jsem tady spousty těžkých hádek, spojených s výhrůžkami. Dnes jsem si je pročítal a vidím, že jsem byl povrchním uživatelem který neviděl skutečnou povahu „lidí“. V diskuzích. Odkaz dát nechci.

poa.li

Ano, někdy je to těžké, ale ten pocit úlevy potom stojí za to. Alespoň mě osobně… Pokud se v něčem zatvrdíme, nemůžeme pokračovat…

Mili @

Pro mě to problém není!
Když udělám chybu, přiznám to i sama sobě, natož ostatním…
😁