Umíte plavat?

dobrý den. Do školy dělám průzkum o lidech, kteří umí a neumí plavat. Mám se zeptat nejméně 10 lidí, aby mi odpověděli. Potom to rozdělím na % a udělám z toho mini referát. Otázka zní: Umíte plavat? Prosím, aby odpovědělo nejméně 10 lidí. Čím více, tím lépe. Strašně moooooooc děkujůůůů

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

ANO....docela slušně,ale jak vím,že je tam moc velká hloubka,tak se bojím,sama bych nikdy větší dálku v hloubce neplavala.

Manžel taky plave

4 děti taky plavou

1 dítě neplave

Přítel a přítelkyně starších dětí jsou také plavci.

Tchán plave,velice dobře..sportovec

Tchýně neplave

Tak a statistika je hotová......

Další odpovědi:

Zlatý

Odpovím, že umím plavat. Ale jednou mě kluci hodili nečekaně do hluboké vody, zazmatkovala jsem a topila se. Proto plavu jedině tak hluboko, abych špičkou dosáhla na dno.

Zlatý

Já plavat umím od 6 let jsem chodila do plaveckého kroužku kde jsem se plavat naučila.

Musím přiznat,že plavat umím. Docela rád se potápím.Schválně.

Pokročilý

Umím.
Bratr umí.
Sestra neumí.
Táta umí.
Máma umí.

Bronzový

Také umím plavat, ne nějak mistrovsky a rychle, ale rekračně, relaxačně...

Kdysi motylka a znak zavodne.Dnes rekreacne a i potapeni.Muj syn ma rad vodu,ale neplave od doby co se malem utopil v mori.Muj muz plave rekreacne.Je to dobra zabava.skvely sport.

Bronzový

ano umím plavat

Bronzový

Jsem dobrý plavec a vodu miluju.Ve škole jsem plavala závodně.Když jsem byla malá,tak jsem se topila.Mé dcery plavou od 3 let.

Pokročilý

umím plavat

Stříbrný

Ja plavu ve vodě a životem proplouvam.

Bronzový

Ano,také umím plavat.Ale neplavu do hloubky,od té doby co jsem plavala v lomu,v té průzračné vodě,koukla jsem pod sebe a viděla jak pode mnou plavou ryby,tak plavu jen tam kam dosáhnu,a navíc mě při dlouhém plavání chytají křeče do lítek.

Pokročilý

Plavat umím aji v těch největších srákorách.

Zdroj: kočičí

Bronzový

Plavat sice umím,ale jestli bych někoho dokázala vytáhnout z hluboké vody,tím si až tak moc jistá nejsem.

Pokročilý

Plavat jsem se naučila v 6 třídě a to tak,že mě plavčík odstrkoval smetákem od kraje bazénu,takže jsem se začala topit a tak se naučila plavat.Nechápu,že jsem se neutopila.Měla jsem tehdy z toho trauma a zajímalo by mě jaké metody plavčíci používají dnes.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 100
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.