bolak

Umíte pískat?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

Umíme

Sice jak papiňák a neostře, ale umím

Další odpovědi
tom004

Umíme

A umíme pískat i na dalších 41 různých píšťalek, které máme v šuplíku.

Lenča59

Umíme

Doplňuji:
umím jen do sebe , slabě a jen občas se mi to podaří…

aramah

...i na prsty

🙂

anonym

Neumíme

Já umím jen skákat jak kdo píská :D

everest

...i u nohou

zzzzz

Umíme

Doplňuji:
Pokud se počítá snaha a nevadí, že se u toho občas poplivu, tak umím. 🙂

manon

Neumíme

Doplňuji:
Umíme jedno ubohé fííí a nikdo po nás nesmí chtít vypískat melodii – dodnes jsem nepochopila, jak je možné, že všichni kolem mne to umí, jen já jsem handicapovaná :)

johana 56

Umíme.
Nejen na prsty,ale i na lesy a bez poplivání (kdybych to příští týden nestihla).

bolak

zzzzz: hele nepředbíhej, otázku „Umíte se poplivat?“ mám připravenou až na příští tejden..