umíte opravit někdo něco i když vám může být řečeno že je to neopravitelné?

já třeba umím opravit ůplně každý telefon a hlavně i utopený prý podle servisu „neopravitelné“ většinou když telefon jeví známky života tak jak se na to podívají a neopraví a vrítí tak už pak ani známky mobil nejevý :) to jsou opravdu experti no když tomu nerozumí a nevědí co tomu je… já studoval elektroniku a od mala jsem rozebíral a opravoval věci :)

Odpovědi
Kreama

Mně třeba máma vždycky řiká. Ten svetr už nespravíš, vyhoď ho. A já si ho pak spravim :3