lenkaacer

Umite nějaký cizí jazyk? Pokud ano,jaký?

Nejlepší odpověď
quentos

jsem učitel angličtiny, překládám z ní knížku, studoval jsem ji i na VŠ a studuju ji celej život :{))> pak ještě umím německy.
Trochu francouzsky a malinko rusky.

Další odpovědi
hanulka11

Tak rusky se domluvím,německy rozumím-když jde do tuhého i se domluvím.

Martina S.

Německy.

Michal Kole

Sice mám maturitu z angličtiny (za čtyři), ale neumím nic.

bigbít

plynně anglicky a rozumím, když se mluví rusky, ale sama rusky skládat věty neumím…

FilosofovaEm

Italsky a anglicky

janek66

Slovensky,rus­ky,slabě anglicky a taky polsky.Poláci mají zajímavá některá slova.Třeba hledat se řekne polsky šuk.. a než jsem na to přišel,tak občas bylo malé nedorozumění..Proto je opravdu dobré znát cizí jazyky.