Umíte nějaké kouzlo?

Hodnota člověka je spojená s tím jaká kouzla zná kouzlem je to co vytvoří nějaký zázrak, víra je postavená na tom že věříme na zázraky které dokáží kouzelníci a Bůh to je král všech kouzelníků a tak vykouzlil vše co zde je a pokud je nám zde božsky je za tím vždy nějaké kouzlo.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

GVKB umím kouzlo, které je zdejší komunitě velmi prospěšné – mazat ty Tvé slátaniny.
Pane Bože! Pokud chceš položit otázku, tak ji napiš. Vynechej ale ty bláboly, kterými sebelepší dotaz pokaždé hodíš do žumpy nepochopitelnosti. Ty nejsi výjimečný svým způsobem chápání něčeho, co si myslíš, že druzí nejsou schopni pochopit. Ty jsi „výjimečný“ tím, že nechápeš nic sám. Žiješ ve svém fantazijním světě vědom si své vlastní důležitosti.
Ale je to Tvůj svět a věř mi, tam nikdo z nás nechce!
Věř si čemu chceš, vyznávej víru, náboženství, světonázor, jaký je Ti libo, ale přestaň s tím už konečně otravovat.
Tobě nestačí, že Ti tu všichni stále dokola dávají najevo, že jsi se spletl a že nejsi na chatu na pseudofilozofická témata? Žiješ mimo realitu!!! Vzpamatuj se, nebo s tím skonči. Upozorňuji Tě, že pokud budeš pokračovat v těch svých slátaninách, budu pokračovat v mazání. Tohle přece není možné!
Přečti si už konečně kodex: Je zakázáno pokládat otázky s nesmyslným obsahem! A takové jsou všechny, které jsi zatím dokázal položit. NESMYSLY!NESMYS­LY!NESMYSLY!

Další odpovědi
www

Ne

Bohužel neumím. Kdybych ale uměl, už tu pane kolego nejsi, nebo aspoň přestaneš s těmi svými neskutečnými bláboly ! 😁

Drap

Ano

Ano umím kouzlo, když mě dáš 100,000, tak zmizím a už mě nikdy neuvidíš,
Pleteš několik pojmů dohromady. Kouzlo je dokonalůe provedená iluze. K víře a náboženství patří spíše označení zázrak. Zde je to ale vše podmíněno vírou, a jak známo, tak každý ji můžeme mít jinou.

mosoj

Ano

Žít v tomto státě!
Doplňuji:
A to je zároveň zázrak.

Doomik

Ano

Doplňuji:
píšete hrozné nesmysli bůh a kouzla to mě pobavilo haaaa

Michal Kole

Ne

Doplňuji:
Našel jsem způsob provedení některých triků Marka Houdiniho http://www.ga­mepark.cz/hou­dini_mistr_uni­ku_285971.htm

kablik

Ano

lenka.seda

Ano