Damiana

Umíte něco neobvyklého?

Objevili jste v sobě – třeba úplnou náhodou – nějakou neobyčejnou schopnost? Něco, čím jste výjimeční? Jak se to stalo a jak jste na to přišli? Jak se svým „darem“ nakládáte?
Děkuji za odpovědi.:-)
(Pro šedomodré „lištičky“ – vím, že tu podobná otázka byla, ale před 676 dny! A mne zajímá i názor současných uživatelů. 🙂
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-nejake-zvlastni-schopnosti

Nejlepší odpověď
mosoj

Hýbat ušima,. Ale nikdy jsem se s tím neživil.

Další odpovědi
SajmonModer

Já neumím vůbec nic. Zvláštní to dar ;)

Drap

Zajímavá otázka. Umím spoustu věcí, spoustu věcí jsem se naučil. Ale neobvyklého ? Asi nic neobvyklého, všechno už někdo někdy udělal. Některé z těch věcí umí třžeba velmi málo lidí, ale myslím že to neni neobvyklé. Jen těm, co to neumí , nebo neznají se to neobvyklé může zdát. Každý z nás je v něčem ojedinělý, třebaže si to mnohdy ani sám neuvědomuje.

arygnoc

neobvyklé na mne je to, že nič neobvyklého neviem.
ba ani nie som neobvyklé krásny, takže nemôžem brať ťažké prachy za nič (za to že sa na mne prírodná vybláznila krásou), ale musím tvrdo makať (to by snáď mohlo byť neobvyklé).

bolak

Ano, umím něco zcela výjimečného, umím zakládat otázky které po chvíli samy od sebe zmizí. To samé dokáži i s odpověďmi.

Abych pravdu řek tak sám nevím, jak to vlastně dělám. Je to zřejmě dar…

anonym

Damiano, všeobecně vzato by měl člověk se svými „dary“ nakládat velmi opatrně a s patřičnou úctou. Každý člověk je něčím výjimečný, každý umí něco, co třeba neumí soused. Jen si možná neuvědomuje, že je to výjimečné.
Nejcennější „dar“, který mám, je dar života. A ten si snažím chránit všemi možnými prostředky.
Pokud člověk není „zabedněný“ a vnímá své okolí, umožňuje mu to otevírání dalších a dalších možností a schopností.
Umím naslouchat a uklidňovat. Návštěvy se u nás cítily vždy velmi spokojeně. Rády se vracely. Vracejí se mi i mí klienti a když jsem se stěhovala do Čech, vynutili si slib, že jim dám vědět, když přijedu zpátky na Moravu. I zde to funguje obdobně.

aramah

Ne a je to škoda, ráda bych porozuměla praktikám zde na odpovědi.cz

RyuzakiKate

Už hodně lidí mi řeklo, že mám prý kouzelné ruce – tím se rozumí na masírování. Všem bylo po mém „zákroku“ lépe a ptali se mě, jestli se tomu nechci věnovat. I léčitel mi řekl, že to v sobě mám, ale energii nemám předávat ze sebe, jinak se tím vysiluju, což často potom cítím.

Lukasy

Ja jsem vyjimečny jinak jsem měl schopnosti: 6smysl, zdaly se mi sny co se pak staly, uměl čist myšlenky, ale jen lidem na krerych mi zaleželo a ne uplně přesně co si myslely, ale jen častečně,hýbat s věcmi (Psi wheel),dobry čich, uměl okouzlit temněř každou holku, bylo toho hodně, ale pak se to nějak zvrtlo a neumim z toho nic…

david22

Umím proměnit vodu ve víno.

Damiana

adDavid22: Nevěřím! Pokud ano, proč nemáš jednoznačnější nick? 🙂

david22

Spletl jsem se. Měl jsem na mysli dar proměnit víno ve vodu, resp. v lehce nažloutlou, trochu zapáchající tekutinu :)

Damiana

No jó, ale to dokáže kdekdo!Tím se moc nechlub…:-) Takhle proměnit víno na prachy, to už je větší „umění“, ale zase to nesmíš ukázat kde komu …:-)))

Damiana

Milý Boláku, s tímto „umem“ zde bohužel nejsi sám…:-(