DusanOrlik

Umíte mluvit v jiných jazycích?

Nejlepší odpověď
arygnoc

Jiný jazyk

Slovensky, česky, rusky, anglicky, trošku italsky, německy, polsky, maďarsky (domluvím se).
Měl jsem štěstí, vyrůstal jsem v multijazykové rodině na pomezí Slovenska, Moravy, Maďarska a Rakouska.

Další odpovědi
Michal Kole

Umím pouze česky

Sice mám z angličtiny maturitu, ale už jsem za ty 4 roky co anglicky nemluvím, vše zapomněl

Berušinka

Jiný jazyk

Spousta lidí neumí ani pořádně česky, natož, aby uměli mluvit v jiném jazyce.

tom004

Jiný jazyk

Rusky,bez problémů.Anglic­ko/němčinou,chu­dáci ti,kterých se ptám,ale domluvím se.Slovenštinu,ne­považuji za cizí jazyk.

baghira

Jiný jazyk

Anglicky se na dovolené domluvím, německy snad taky, kdyby to bylo nutné.
Slovensky opravdu umím, několik let jsem tam žil.
Polsky spíš jenom rozumím, než abych uměl mluvit.
Kdysi jsem uměl docela slušně rusky, ale chtělo by to po těch letech oprášit.
A protože kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem, tak se v poslední době bavím hebrejštinou.

dědapetr

Umím pouze česky

s moravským dialektem.

kosaaaak

Umím pouze česky

Já umím mluvit v morsově kódu.
tu tu, tu tů, tů tů, tů tů tu, tů tů tů, tů tů tů, tů tu tu

Jeto dokonce v angličtině. Myslim že jsem řek buď „I am good“ nebo „I am gay“, teď si přesně nejsem jistej.
Samozřejmě je to dost nepraktický a nepočítám s tím že bych to někde využil. Každopádně to ale umim.
Taky umím mluvit anglicky, bohužel krom mýho bráchy, kterej mám podobně divnej přízvuk a podobně vadnou výslovnost mi nikdo nerozumí.

Andělé

Umím Anglicky

Už jsem se několikrát domluvila na dovolené u moře,i na nástavbě jsme se jí učili. Myslím,že se docela domluvím,ale nemůžu o sobě říct,že mluvím plynule. Ted mě došlo,že si řeč nikde neosvojuju a pokud ji nebudu používat nebo si číst,tak ji postupně zapomenu…

led

Umím Slovensky(i když je to skoro stejné jak čeština)

Ja zas okrem slovenčiny umím česky 🙂
Nestratím sa vo svete.

kost

Umím Anglicky

ne však dobře

E.n

Jiný jazyk

Anglicky, německy, slovensky. Rozumim polsky i rusky ale jinak temihle dvouma mluvit neumim. Pak se taky chystam naučit se francouzsky..

modroočka

Umím Německy

Od mala umím německy, ve škole jsem měla ruštinu,, slovensky a částečně francouzsky

quentos

Umím Anglicky

jsem učitel angličtiny, tudíž by to bylo záhodno :{))> německy umím taky

proč „Polsky, Anglicky, Slovensky…“, ale česky s malým? :{D> Správně je to s malým všechno.

filva

Umím Slovensky(i když je to skoro stejné jak čeština)

Taky trochu anglicky.

terry

Jiný jazyk

vivatis2-

Umím Německy

Německy a anglicky a taky slovensky aspon', že si jsem dal ty normální otázku!