bolak

Umíte lyžovat?

Nejlepší odpověď
quentos

Neumíme

V životě jsem na tom nestál a „ani o to nestojím se na to postavit“ :{D> (no není čeština boží), zlámal bych si hnáty

Další odpovědi
tom004

Umíme

Dobré ráno. My umíme. A jak jsou na tom oni? 🙂

Sůwa

Neumíme

Nejen, že neumíme, ale máme ze sněhu přímo fóbii a ani jinde by nás k tomu nikdo nedonutil ( MY – naše veličenstvo )

anonym

Neumíme

Doplňuji:
V životě jsem nestála na žádných lyžích, natož abych se učila lyžovat.

kapka

Neumíme

Když bylo na lyžáku rozřazování do tří družstev podle výkonnosti, museli pro mě narychlo vytvořit družstvo čtvrté. Byla jsem v něm sama, vlastního instruktora jsem neměla, takže jsem měla klid. 🙂
Zhruba v první třídě jsem lyžovala, na těch malých plastových lyžičkách, to si pamatuju, ale pak už ne a už mě to pak nikdy nezačalo bavit.

anonym

Umíme

V případě nouze nejvyšší lyžovat dokážu, ale neshledávám v tom žádný požitek. Všechny školní „lyžáky“ jsem absolvovala v nejlepším družstvu, rodinné dovolené jsem přetrpěla, ale zalidněné sjezdovky nebo nekonečná běžkařská stopa mě vůbec nelákají. Od té doby, co jsem svéprávná jsem na lyže dobrovolně nevlezla a vůbec mi to nechybí.

beer

Umíme

Vlastně uměli. Připnout mně to teď na kopyta žduchnót z kopca by se dalo hodnotit jako úmyslná vražda ))

badisko

Umíme

Wang

Umíme

Pájo

Umíme

Od mala.
Instruktor lyžování (osobní rekord 3 sezóny po sobě).

david22

Umíme

Doplňuji:
Ale dlouho jsem na nich nestál.

anonym

Umíme

Doplňuji:
Stačí trénink od rána do odpoledne, čas od času se zlepší. Já jsem měl problém kvůli levé noze, dolní končetina nebyla dostatečně zvyklá na pohyb u leží. Po pár hodinách se to zlepšilo a dařilo se!

Rocker

Umíme

Doplňuji:
Umíme a baví nás to.

Drap

Umíme

Poslední léta využívám hlavně běžky.

huxa

Umíme

Doplňuji:
ale už se lyžovat obávám a vždy si zkontroluji, jestli je volný svah, nesnesu nikoho za sebou a radši vždy přidám a prolétnu celý svah, než aby se někdo ke mě přiblížil.

ReHu

Umíme

hanulka11

uměla jsem dobře, ale nyní už jsem nestála na lyžích nějaký rok

anonym

umime .., ale posledni leta uz i bojime .. :(

  • iv-

tom004

Hm.......tak to jsme na tom podobně. 🙂