Zlatý

Umíte lézt po stromech? Lezete po stromech? Museli Vás někdy sundavat ze stromu hasiči ?

http://ostrava.idnes.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Sice bych zahanbila každou opičí tlupu, ale lézt po stromech dovedu. A vždycky jsem na ně sama vylezla i z nich slezla.

Další odpovědi:

Zlatý

V ráci možností umím. Hasiči nikdy nebyli povoláni.

Zlatý

Umím, občas i lezu, nikdy mě nesundávali. Jen jednou mě musel táta sbírat z větve ze země, když pode mnou rupla stará zpuchřelá větev třešně, po který jsem zrovna lezla. Sice jen 1,5 metru vysoko, ale šok to byl obstojnej... ležíte si na větvi a natahujete se pro třešně, a najednou ležíte na zemi a nemůžete dejchat. Dodnes si to pamatuju, a že už to bude skoro 17 let... :oD

Měla jsem úžasného bratra. Ten mne mimo jiné naučil i lézt po stromech. Naposledy jsem byla na třešni před 5 dny. Hasiči nemuseli zasahovat.
Tak nevím, co jsem zase udělala špatně. To by byla nádhera, kdyby důchodkyni sundávali ze stromu švarní hasiči v uniformách, a to ještě za vědomí sdělovacích prostředků....

Ak potrebujete obrať ovocie, napíšte, aj v mojom veku si trúfam.
Mám dva spôsoby oberania
1 - oberač vylezie na strom a oberá rukami, prípadne nástrojmi
2 - oberač vylezie na strom, konár sa pod nim zlomí a potom na zemi ovocie pohodlne oberie.
zdroj - vlastná prax

Stříbrný

Dříve jsem lezl po stromech jak veverka a nikdy mě nikdo nesundaval ani jsem nespadl. Dnes, kdy mám jak tomu říkám "příruční přední batoh" a tím jsem o dost těžší už je lezení horší.

Stříbrný

Vždy,když to šlo nahoru,šlo to i dolů.Hasiče jsem nikdy nepotřeboval.

Zlatý

umím lézt po stromech už odmalinka, jednou ještě v pionýru jsme se toulali v lese a najednou kde se vzal tu se vzal divočák a to si piš, jak rychle ze strachu jsme všichni doslova né vylezli, ale naskákali na stromy a bylo nám v tu chvíli jedno, že jsou to nějaký smrky, nebo jedle, když už jsme byli nahoře celí popíchaní na rukách v obličeji i na nohách, čekali jsme až odkráčí a potom než nás vedoucí postupně všechny sundá :)
já byla kronikářka, vše zapsala a i toho kaňoura hezky namalovala..

Stříbrný

Lezla jsem a i dnes bych si troufla

Stříbrný

no jelikož ve volném čase provádím kácení stromů horolezeckou technikou tak asi umím a i bez lana.
Krom toho jsem hasič a volat na sebe hasiče by bylo asi divný.

Diskuze k otázce

anonym

AD ocko,
"To by byla nádhera, kdyby důchodkyni sundávali ze stromu švarní hasiči v uniformách, a to ještě za vědomí sdělovacích prostředků...."
to bude asi tým, že teraz ´sundavají´ mačky, to podľa médií ľudí viac zaujíma :)

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 245
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.