Avatar uživatele
Michal Kole

Umíte lézt po stromech? Lezete po stromech? Museli Vás někdy sundavat ze stromu hasiči ?

http://ostrava­.idnes.cz/hasi­ci-zachranovali-chlapce-ze-stromu-dxm-/ostrava-zpravy.aspx?c=A120604­_183515_ostra­va-zpravy_stk

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? suaeda, briketka10, anonym, anonym před 4337 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Sice bych zahanbila každou opičí tlupu, ale lézt po stromech dovedu. A vždycky jsem na ně sama vylezla i z nich slezla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

V ráci možností umím. Hasiči nikdy nebyli povoláni.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Umím, občas i lezu, nikdy mě nesundávali. Jen jednou mě musel táta sbírat z větve ze země, když pode mnou rupla stará zpuchřelá větev třešně, po který jsem zrovna lezla. Sice jen 1,5 metru vysoko, ale šok to byl obstojnej… ležíte si na větvi a natahujete se pro třešně, a najednou ležíte na zemi a nemůžete dejchat. Dodnes si to pamatuju, a že už to bude skoro 17 let… :oD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Měla jsem úžasného bratra. Ten mne mimo jiné naučil i lézt po stromech. Naposledy jsem byla na třešni před 5 dny. Hasiči nemuseli zasahovat.
Tak nevím, co jsem zase udělala špatně. To by byla nádhera, kdyby důchodkyni sundávali ze stromu švarní hasiči v uniformách, a to ještě za vědomí sdělovacích prostředků…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ak potrebujete obrať ovocie, napíšte, aj v mojom veku si trúfam.
Mám dva spôsoby oberania
1 – oberač vylezie na strom a oberá rukami, prípadne nástrojmi
2 – oberač vylezie na strom, konár sa pod nim zlomí a potom na zemi ovocie pohodlne oberie.
zdroj – vlastná prax

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Dříve jsem lezl po stromech jak veverka a nikdy mě nikdo nesundaval ani jsem nespadl. Dnes, kdy mám jak tomu říkám „příruční přední batoh“ a tím jsem o dost těžší už je lezení horší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Vždy,když to šlo nahoru,šlo to i dolů.Hasiče jsem nikdy nepotřeboval.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

umím lézt po stromech už odmalinka, jednou ještě v pionýru jsme se toulali v lese a najednou kde se vzal tu se vzal divočák a to si piš, jak rychle ze strachu jsme všichni doslova né vylezli, ale naskákali na stromy a bylo nám v tu chvíli jedno, že jsou to nějaký smrky, nebo jedle, když už jsme byli nahoře celí popíchaní na rukách v obličeji i na nohách, čekali jsme až odkráčí a potom než nás vedoucí postupně všechny sundá :)
já byla kronikářka, vše zapsala a i toho kaňoura hezky namalovala..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Lezla jsem a i dnes bych si troufla

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

no jelikož ve volném čase provádím kácení stromů horolezeckou technikou tak asi umím a i bez lana.
Krom toho jsem hasič a volat na sebe hasiče by bylo asi divný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

AD ocko,
„To by byla nádhera, kdyby důchodkyni sundávali ze stromu švarní hasiči v uniformách, a to ještě za vědomí sdělovacích prostředků…“
to bude asi tým, že teraz ´sundavají´ mačky, to podľa médií ľudí viac zaujíma :)

před 4336 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek