Michal Kole

Umíte lézt po stromech? Lezete po stromech? Museli Vás někdy sundavat ze stromu hasiči ?

http://ostrava­.idnes.cz/hasi­ci-zachranovali-chlapce-ze-stromu-dxm-/ostrava-zpravy.aspx?c=A120604­_183515_ostra­va-zpravy_stk

Nejlepší odpověď
anonym

Sice bych zahanbila každou opičí tlupu, ale lézt po stromech dovedu. A vždycky jsem na ně sama vylezla i z nich slezla.

Další odpovědi
Drap

V ráci možností umím. Hasiči nikdy nebyli povoláni.

Terryle

Umím, občas i lezu, nikdy mě nesundávali. Jen jednou mě musel táta sbírat z větve ze země, když pode mnou rupla stará zpuchřelá větev třešně, po který jsem zrovna lezla. Sice jen 1,5 metru vysoko, ale šok to byl obstojnej… ležíte si na větvi a natahujete se pro třešně, a najednou ležíte na zemi a nemůžete dejchat. Dodnes si to pamatuju, a že už to bude skoro 17 let… :oD

anonym

Měla jsem úžasného bratra. Ten mne mimo jiné naučil i lézt po stromech. Naposledy jsem byla na třešni před 5 dny. Hasiči nemuseli zasahovat.
Tak nevím, co jsem zase udělala špatně. To by byla nádhera, kdyby důchodkyni sundávali ze stromu švarní hasiči v uniformách, a to ještě za vědomí sdělovacích prostředků…

anonym

Ak potrebujete obrať ovocie, napíšte, aj v mojom veku si trúfam.
Mám dva spôsoby oberania
1 – oberač vylezie na strom a oberá rukami, prípadne nástrojmi
2 – oberač vylezie na strom, konár sa pod nim zlomí a potom na zemi ovocie pohodlne oberie.
zdroj – vlastná prax

suaeda

Dříve jsem lezl po stromech jak veverka a nikdy mě nikdo nesundaval ani jsem nespadl. Dnes, kdy mám jak tomu říkám „příruční přední batoh“ a tím jsem o dost těžší už je lezení horší.

Rocker

Vždy,když to šlo nahoru,šlo to i dolů.Hasiče jsem nikdy nepotřeboval.

briketka10

umím lézt po stromech už odmalinka, jednou ještě v pionýru jsme se toulali v lese a najednou kde se vzal tu se vzal divočák a to si piš, jak rychle ze strachu jsme všichni doslova né vylezli, ale naskákali na stromy a bylo nám v tu chvíli jedno, že jsou to nějaký smrky, nebo jedle, když už jsme byli nahoře celí popíchaní na rukách v obličeji i na nohách, čekali jsme až odkráčí a potom než nás vedoucí postupně všechny sundá :)
já byla kronikářka, vše zapsala a i toho kaňoura hezky namalovala..

pusinka50

Lezla jsem a i dnes bych si troufla

honza19hk

no jelikož ve volném čase provádím kácení stromů horolezeckou technikou tak asi umím a i bez lana.
Krom toho jsem hasič a volat na sebe hasiče by bylo asi divný.

anonym

AD ocko,
„To by byla nádhera, kdyby důchodkyni sundávali ze stromu švarní hasiči v uniformách, a to ještě za vědomí sdělovacích prostředků…“
to bude asi tým, že teraz ´sundavají´ mačky, to podľa médií ľudí viac zaujíma :)