Drap

Umíte jezdit na kole ? A jak dobře ?

Já jezdím takto :
http://www.bles­k.cz/clanek/vi­deo-udalosti/171547/ne­uveritelne-video-policie
Doplňuji:
Ještě pořád mně nedohonili

Nejlepší odpověď
anonym

Takhle ne. Naučil mě jezdit tatínek před více než půl stoletím a tak jako tenkrát,tak i teď slouží mi kolo k pohodlnějšímu a rychlejšímu přesunu z bodu „A“ do bodu „B“.Navíc někam se ani autem nemůže a pěšky se třeba nechce…:D

Další odpovědi
Andělé

Drape,tak to jsem se nařechtala,až jsem se málem udusila. Mám kašel,ale to nešlo zastavit…:-DD
Smekám před cyklistou…nes­kutečně rychlá a pěkně mazaná liška.:-))))
Děkuji za pobavení.:-)

www

Takhle neumí jezdit nikdo, neboť to nelze. To video je vyrobeno jako sranda a spousta lidí mu, podle odpovědí zde, stále věří 😁.
Už to zde v souvislosti s jinou otázkou bylo ke shlédnutí před několika dny.

quentos

Neumím a netrápí mě to. Moje pokusy se to v dětství naučit byly noční můrou. Vystačím si s vlakem :{)>
Na tu zprávu teda čumím. Člověk by si řek – Blesk, ber to s rezervou; ale tohle vypadá věrohodně…

MacChill

Gratuluju, právě jste se tady všichni stali obětí dobře zpracované reklamy :) Je to všechno samozřejmě dělané na počítači.

Koukněte zde:

Zdroj: http://vimeo.com/39813864

iceT

Hm,tak rychle jezdit neumím,ale super byly hlášky lidí v autě-samé vole,vole,ale stádo nikde…

anonym

Borec – úžasná rychlost, postřeh, reakce.
Tak takhle to opravdu neumím a pravděpodobně to přežiju.

Illines

Vsechno co ma dve kola mam v oblibe od ranneho mladi.Ale takto na kole,bych to asi nezvladla.Je to borec.

kapka

Je to sranda, ale souhlasím s komentářema pod videem na you tube i pod článkem v Blesku, že je to fake. Ale pěknej. 🙂

led

Na ceste určite nie, ale na počítači si trúfam aj rýchlejšie. Skoro som vám naletela…
„Komentáre používateľa, ktorý odovzdal video ( CostOneOner )
Ten střih v 1:20 je tam velmi dobře vidět. Ze začátku je to počítačová grafika na D1, pak následuje prostřih (zakrytý vlněním obrazu) na jinou lokalitu a reálného cyklistu. Na silnici zmizí čára, dodávka "skokem“ změní pozici, okolí se promění.."
http://www.you­tube.com/watch?v=7uc­sY79-ZwA&feature=pla­yer_embedded