Avatar uživatele
Drap

Umíte ještě střílet z praku ?

A používáte ho někdy ?
Za mých mladých let to patřilo snad k povinné výbavě každého kluka. U dnešních dětí jsem ho již řadu let neviděl. Občas toto zařízení lze snad jen zahlédnout u rybářů, kteří ho používají k zakrmení.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym, briketka10, anonym, anonym před 4267 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

A víš,že ho ještě někde šlajdr mám?! Jen ta šís guma je už nějak ztrouchnivělá a při natáhnutí by mohla prasknout.
Doplňuji:
A co jsem zničil jazyků od bot,než to bylo pravé,ořechové. ? -
:D

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Také jsem mívala jako malá prak, ale kde nakonec skončil vážně nevím. Nyní jsem sice již velká, ale s chutí bych se k střílení z praku zase vrátila.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano,přiznám se že jsem prak kdysi používala jako výcvikovou pomůcku. Dnes se používají různé elektrické obojky atd. Tehdy (v šedesátých-sedmdesátých letech) vypadal výcvik psů z dnešního pohledu jinak,ale svůj účel to splnilo.:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Drape znám, s bratrem jsme je „vyráběli“ sami. Naposledy pamatuju prak z lampionového průvodu, kde si pár chuligánů krátilo dlouhou chvílí střílením do papírových „lucerniček“. No, jednu se jim podařilo krásně zapálit a byl z toho hezký poprask. Nejsem si jistá, že to spravila dvojka z chování, ředitelka školy byla rozpálená skutečně do běla.
Střílet z praku jsem uměla docela obstojně. Co bych dnes trefila, to si netroufnu tipovat (hádala bych to na „starou belu“).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Tatík si frngačky vyráběl sám z rozsochy a padákové gumy a kousku kůže.Chodil s tím na bažanty.Pokusila jsem se střílet z toho jednou a trefila jsem vlastní ruku.Takže neumím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

umím a mám ho v malé plechové krabičce s kovovejma skobičkama a co si pamatuju tak nejhorší bylo jak po nás stříleli kluci na základce jé to bolelo a nejvíc do lejtek auvajs :(
taky mám tu gumičku asi ztrouchnivělou, kdybych ji poopravila to by bylo zastřílet si po cikánech, jenže oni by mi ty skobky už nevrátily a těch by bylo na ně škoda mám je na památku :D
Doplňuji:
chybka y

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To jsi mě tedy dostal. Já si snad půjdu jeden vyrobit. Jako kluci samozřejmě, chodili jsme s praky na zajíce. Tedy nikdy jsme žádného netrefili, ale vždy jsme šli s chutí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Jelikož nemám bratra, taťka mi kdysi prak vyrobil, ale dopadla jsem jako IceT! Raději jsem to pak už nezkoušela. Z praku jsem ale časem měla docela respekt. Pamatuji si, že jsme pak měli na základce kluka, který skobičkou vystřelenou z praku přišel o oko…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tíšek99

Ano, mám ho ještě doma-je mi 12 :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sahyb

Dneska se tomu říká Airsoft!!! :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek