stana73

Umíte ještě složit papírovou lodičku,nebo parník?

A večerníčkovou čepici?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak čepici určitě, lidičku taky, akorát ty vlaťovky nechtějí nějak lítat :D
Doplňuji:
Když už sranda, tak sranda.
Myslíš tu čepici takhle nějak?
http://img.na­dapenny.com/t20/110­23/nadap154900179­950230.jpg

Další odpovědi
Jahoda

Čepičku ano a parník či loďku bych snad do kupy taky dala :)))

ten který je

Ano,i různé druhy vlaštovek umím.

Terryle

no hned jsem si to musela vyzkoušet… na moment jsem zaváhala nad základním tvarem, ale pak jsem se chytla a šlo to :o) čepice bez problému, lodička taky (jen se mi v posledním tahu roztrhla, ale je to ona), parník jsem neuměla nikdy, takže to se nepočítá :)
Vlaštovky ale byly nejlepší – vždycky jsem vymýšlela co nejšílenější, nikdo nechápal, co dělám. Ony to byly vlastně spíš šipky – neplachtily pomalu, ale letěly rychle a dlouho. A některý lítaly fakt dobře, jen jsem je už nikdy nedovedla složit znova stejně.
A čvercový klapače! Taková ta nádherně nablblá dětská hra "vyber si barvu, vyber si číslo, tolikrát ti klapnu, vyber si obrázek / barvu / číslo, tolikrát ti klapnu, odklopím růžek a zjistím, co jsi / koho si vezmeš / kolika let se dožiješ… :oD
Doplňuji:
Míro, a ako sa robí taká lidička? Lidičky, lidičky, já chci lidičku! :)))

dagry

JO tak tu klasickou „večerníčkovskou čepici“, ze které se pak dá vykouzlit lodička, tak tu ještě svedu. Ale pak je ještě jedna čepice, tu občas používají malíři… tak tu nesvedu. A lítací vlaštovku taky ne ☹

panenka

Čepičku ano lodku asi už ne nevím

panenka

jj je to Mira 🙂

stana73

Míro super,jen ta Večerníčkova figura-třeba „na koníčka“

Miroslavst

jj na koníčka bude, ale až ve středu :D:D

Miroslavst

Terko, Terko :D:D

Terryle

já vím, co ze mě bude… :oD

ten který je

Míro ty tam jseš jak večerníček.:-)

Terryle

to je Míra, na tý fotce v čepici? :oD

ten který je

Zkus se ho zeptat.:-)

Terryle

však se ptám – Míro! Teda Míro? (když otázka, tak s otazníkem :o)

Miroslavst

jo jsem to já a kdo jinej :D