bolak

Umíte ještě malou násobilku?

Třeba když řeknu 8×7, naskočí to hned, nebo to musíte postupně počítat, případně vůbec netušíte která bije…
Doplňuji:
Chlubny! Nekecejte že umíte všichni násobit, tak kolik to teda je, aha? Že to tam nikdo nenapsal…

Nejlepší odpověď
anonym

Bez kalkulačky to dokupy nedám. Všechno počítám na prstech a ty už mi došly.

Doplňuji:
Matematika mi nikdy nepřirostla k srdci. Nezvládám v ní ani základní počty, ale žádné starosti si s tím nedělám.

Další odpovědi
Sůwa

Naskočí to hned.

Jak když bičem mrská !
Doplňuji:
Já myslela, že to víš. Mohli bychom to pěkně schytat, kdybychom odpověděli na co ses neptal. Vzpomeň si na žirafy !!! 🙂

quentos

Naskočí to hned.

Takové věci se nezapomínají, obzvlášť když má člověk mimoto v paměti ještě spousta nepotřebných hovadin ;{)>

arygnoc

Naskočí to hned.

preboha, to snáď nemyslíte vážne?
samozrejme, veď ju používam denne.
Je to podobné ako s vybranými slovami, proste o tom vôbec nerozmýšľam, funguje to automaticky.

aramah

Naskočí to hned.

I velkou,v mé práci bych nemohla existovat.A i když už dávno nepracuji, je to tam 🙂

RyuzakiKate

Trvá mi to hodně dlouho.

Doplňuji:
Mám jiné priority a hlavně mozek na něco jinýho, ale 2×2 ještě naštěstí zvládnu…

Damiana

Naskočí to hned.

Bez problémů. 🙂

briketka10

Chvíli mi to trvá.

to víš já hlava děravá :DD
Doplňuji:
i tu hůlku mrazilku bych nechala doma..

anonym

Naskočí to hned.

Stejně jako quentos, dlouhodobá paměť je nadupaná jako harddisk, to spíš ta krátkodobá, mrška občas zazlobí. (56).
Už jen pravidelné nákupy potravin nám pravidelně oživují školní základy.
P.S. Jedna z uživatelek bodujících quentose ti přece významně odpověděla už svým vlastním nickem.

jajajaja

Bez kalkulačky to dokupy nedám. Všechno počítám na prstech a ty už mi došly.

Naskočí to hned.

si to pamatuju už od 3 třídy 8×7=56

Pájo

Naskočí to hned.

david22

Naskočí to hned.

hanulka11

Naskočí to hned.

Doplňuji:
to se snad ani nedá zapomenout

dedeg

Naskočí to hned.

Hykam

Naskočí to hned.

bolak

sůwa: jo, o žirafách já nic nevim, to sem asi zase něco prošvih :(

briketka10

taky tě probudila bouřka je to 56, už asi nepudu spát a mrknu na ňákej film, teď přiběh kocour celej zmáčenej :(

bolak

čtvrtky a neděle britekto, to jsou mé spací dny
odpovědi mi boduješ ale zřejmě je nečteš ;)

né vzbudilo mě vedro, déšť bych opalcoval, až začne lejt du ven

briketka10

ale čtu co žleš i zpětně ty jeden ☹