Umíte bez problému zacouvat mezi dvě překážky?

Před malou chvíli jsem sledoval tento úkon a docela se pobavil.

Mosoji, otázka splnila svůj účel, někteří odpověděli a někdo vložil i vtipný dodatek. Nechápu, jak můžeš tvrdit, že jde o chat jako prase?!
P.S:. Jestli mám nebo nemám co dělat, je moje svobodná volba!
Více na diskuzi…

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud se mezi ty překážky auto vejde…
😉
Jo – i s vozejkem…
___
Ale vím, co myslíš – mám ´výhled´ na parkoviště – a taky se leckdy bavím…
😉

Další odpovědi
Luxx

ano ano
ale začalo mi to jít až od té doby, co jsem se naučila jezdit s paleťákem… do té doby mi to moc nešlo… :)

Emefej

Zacouvám, ale občas s tím problémy mám.

ReHu

Záleží na tom, jak daleko / blízko jsou překážky od sebe a jaký je před nimi manévrovací prostor.
Na parkovišti parkuju celkem v poho, ale někdy se nestačím divit, co někteří dokáží 🙂
Gecco má možná někdy z okna lepší program než v TV 🙂

cukrar

Ano, umím zacouvat i s vlekem. Nedělá mi to problém, někdy i za pomocí velké výlohy před sebou.
(Ve vyjímečných případech, 1× za půl roku bych si nafackoval, že mi to vůbec nejde. Je to jen spěchem..)

honza19hk

pokud se tam vejdu tak ano pokud ne místo si udělám:-)

mosoj

To potřebuješ vědět, nebo nemáš co dělat ?
Chat jako prase.

NelieM

Troufám si říct, že jsem dobrá řidička, takže ano, není to pro mě problém.