RyuzakiKate

Umíte balit dárky?

Vyhráváte si s mašličkama, ozdobnýma hvězdičkama, dáváte si pozor, aby se nepomačkal papír, nebo to prostě nějak křivě ustřihnete, uděláte muchly-muchly, mašle a nazdar?
Nebo vám to zkrátka nejde, nejste trpěliví…?
Je pro vás záhadou, jak to někdo může tak krásně balit?
Já se teda snažím, už mám zabaleno a trvalo mi to zhruba něco přes dvě hodiny, poslední dáreček poskládám do taštičky, už mě to nebaví :D

Nejlepší odpověď
Drap

Umím. Chce to jen trochu cviku a vědět jak na to

Další odpovědi
badisko

heh tak oliznout obalku asi umi kazdej …a darky ktere koupim bali jini …takze to mam podchycene ..

Jikra

V rozbalování jsem borec. Ovšem v balení je to teda bída a utrpení a navíc pro mě noční můra.

Matthew

Neumím balit dárky, protože jsem levý jak šavle hehe :) Naštěstí mám maminku, která pracuje v dárkovém sortimentu, tak se mi o balení dárků vždy postará a dárky pro maminku už hold nějak zvládnu provizorně sám :)

Damiana

Tak to jsi dobrá. Já dávám dárky zásadně do ozdobných taštiček.:-) Ale můj muž si s tím dokáže vyhrát. Klidně zdobí dárky hodinu, čančá se s tím, pak to dlouze aranžuje pod stromek. No a já to pak za pět minut rozsápu.:-)

manon

Dávám si celkem záležet, rezervuji si na to vždy hodně času. Ale na Vánoce je balení víc, tak zase žádné extrémy nevymýšlím :) Nějaké ozdobné mašle navíc musí stačit, spíš se snažím sladit barevně papíry a stužky.

pizlicka

zameruji se na vyber darku,a balim tak,jak umim.zadne extra maslickovani.hlav­ne,abych vedela oblibenou barvu obdarovaneho a v te barve ma obal,nebo maslicku.

huxa

balím jen, když chci a nebo, když mi za to někdo něco dá :3
Vyhrávám se s tím, jak jinak, bohužel to tak nikdy nevypadá, nejsem ani trpělivý
mě balení bude trvat kolem 10 minutek

Rocker

Umím a baví mě to.Nejhorší jsou měkké dárky,ty mi jdou hůř:-)

MacChill

Baví mě to, snažím si s tim vyhrát, a myslím, že mi to i docela jde..
Dokonce jsem zjistil, že i mé vybírání dárků se řídí podle toho jak se co dá zabalit :)

zzzzz

Musím se pochválit, umím, opravdu si s tím vyhraji, mám krásně vyrýsované ohyby a hrany. Mám je jak na výstavu do výlohy. Umím i několik druhů balení láhví, nejčastěji dělám takový vějíř.

terry

Předpokládám, že to umí každý, jen so do toho mnohým nechce.
Já balím a někdy i zdobím.

Calimë

No to jsem pro mámu balila sluchátka… Ale vždycky na to dám nějakou tu stuhu, mašli. Nejjednoduší jsou krabice, ty se i nejlépe zdobí, ale ne tolik dárků má tvar qádru, vždy je tam nějaká zaoblina, víčko, nebo nejhůř je to jenom pod plastem na papíře… kill ty lidi, co to vymýšlej… Ale snažím se, snažím… Vždycky mám docela hezky zabalené dárky…